Spor > TFF’yi Harekete Geçiren Şike İtirafı

TFF’yi Harekete Geçiren Şike İtirafı

TFF’yi Harekete Geçiren Şike İtirafı

Spor hele de maçlar hemen her erkeğin ilgisini çeker sadece erkeklerin değil bayanların da ilgisini büyük oran da çeker. Halide edip Adıvar spor da forma giymekte olan aynı zamanda da kaptan da olan emin çelik kendi kulüp başkanına şok bir itirafta bulundu bu itiraf ta 50 bin […]

20 Nisan 2015 - 23:10

Spor hele de maçlar hemen her erkeğin ilgisini çeker sadece erkeklerin değil bayanların da ilgisini büyük oran da çeker. Halide edip Adıvar spor da forma giymekte olan aynı zamanda da kaptan da olan emin çelik kendi kulüp başkanına şok bir itirafta bulundu bu itiraf ta 50 bin TL teşvik primi alması oldu.

Ve de bu olay gündeme bomba gibi düşmüş olan bir olay oldu. Bu olay ile kendine bir leke sürdü de diyebileceğimiz bu oyuncu bu olayı neden yaptı ve neden itiraf etti gündeme bomba gibi düşmekte olan bir olay. Bu olay Türk futbolun da uzun bir zaman konuşulacak gibi gözükmekte olan bir olaydır.Bu olay üzerine ise tabi ki Türkiye futbol federasyonu çalışmalara başladı. Harekete geçmiş olan bu federasyon bu olayı çözecek ve bu lekeye bir son verecek gibi de gözükmekte.

Tff fe kuruluna verilen ve de şuan inceleme de olan bu dosya incelemenin ardından etik kurula verilecek.

Beşiktaş erotik shop için tıklayınız.
Beşiktaş sex shop için tıklayınız.
Erotik shop için tıklayınız.
Sex shop için tıklayınız.
Kadıköy erotik shop için tıklayınız.
Kadıköy Sex shop için tıklayınız.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?