2015 Sivri Burun Bot Modelleri Fatoş’un Papuçları’nda Sizleri Bekliyor

Kadınlar ayakkabı dünyasında artık daha farklı ve alternatif modeller görebiliyoruz. Pek çok farklı model ve stil ünlü moda tasarımcıları tarafından yaratılarak kataloglardaki yerini alıyor. Kadınların kendilerini daha çekici ve şık gösterebilmelerini sağlayan modeller arasında ise bu yıl sonbahar ve kış aylarında sivri burun bot modelleri yer alıyor.

Kumaş pantolonlar ve klasik kot pantolonlar ile mükemmel kombinler yaratabileceğiniz sivri burunlu botları özel gecelerinizde ve günlük hayatınızda spor bir kullanım için tercih edebilirsiniz. Eğer pantolonlar ile sivru burunlu botlarınızı kombinlemeyi düşünüyorsanız, dar kesimli ve bilek hizasında biten pantolon modellerini seçmelisiniz.

Bilek hizasında biten dar kesimli kot pantolonlar, sivru burunlu botlarınızın şıklığını gölgeye düşürmeyecektir. Kendi başına oldukça iddialı bir duruşa sahip olan sivru burunlu botları kullanırken aksesuar seçimlerinizi de her zaman sade yapmalısınız. Aşırı renkli ve canlı aksesuarlar ve kıyafetler ile kombinler oluşturursanız göz yorucu bir stil yaratmış olursunuz.

Kaliteli ve Şık Sivri Burun Bot Modelleri

Klasik ya da spor giyim tarzlarıyla uyumlu olarak giyilebilen sivri burun bot modelleri ayaklarınızın rahatı düşünülerek tasarlanmıştır. Alternatif bir şıklık ile kendi stilini özgürce yaratabilmek isteyen kadınlar sivru burunlu bot modellerini kullanabilirler. Çeşitli renklerden ve malzemelerden tasarlanmış olan sivri burun bot modelleri her türlü kombinleriniz içerisinde yer verebileceğiniz şık bir parçadır.

Sivru burunlu botların fiyatları ise her sezon olduğu gibi bu sezon da oldukça uygun olarak karşımıza çıkıyor. Modanın ünlü markaları arasında yer alan Versace Bot, Givency Bot, Rossi Bot ve Western Bot gibi markaların ürünlerine en uygun fiyatlar ile  sahip olmak istiyorsanız http://www.fatosunpapuclari.com/bayan-bot adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yeni sezona ait olan tüm ayakkabı ve bot modellerini müşterilerine geniş bir ürün yelpazesi ile sunmakta olan Fatoş’un Papuçları, sizlere kaliteyi en uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile sunmaktadır.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.