Teknoloji > 3ü bir arada en güzel filmler

3ü bir arada en güzel filmler

Son dönemlerde sinema sektörüne katılan yeni filmler ve yönetmenlerin farklı bakış açıları ile yakalanmış muhteşem içerikler izleyiciler tarafından tam not almaya devam ediyor. Özellikle konu bakımında dikkat çeken filmler vizyon tarihlerinde iyi bir gişe elde ediyor. Son günlerde ise komedi türündeki filmlerin artış göstermesi ve […]

11 Ekim 2015 - 00:45

Son dönemlerde sinema sektörüne katılan yeni filmler ve yönetmenlerin farklı bakış açıları ile yakalanmış muhteşem içerikler izleyiciler tarafından tam not almaya devam ediyor. Özellikle konu bakımında dikkat çeken filmler vizyon tarihlerinde iyi bir gişe elde ediyor. Son günlerde ise komedi türündeki filmlerin artış göstermesi ve bunlar arasında rekabet seviyesinin artması izleyicilere keyifli dakikalar yaşatabiliyor. Özellikle Düğün Dernek 2 tek parça izle ve Adana İşi filmleri ile Uyumsuz 3 Yandaş isimli filmler yoğun ilgi görecek. Komedi türündeki filmler arasındaki rekabetin üst seviyeye çıktığı şu sıralarda yerli film sektörü kaliteli ürünler ortaya koymaya devam ederken yabancı film sektörü de aynı şekilde çalışmalar sergilemektedir. İzleyiciler ise komedi filmleri arasındaki bu rekabetten kârlı çıkan taraftır. Birbirinden keyifli filmlerin gösterimde olduğu şu süreçte sinema tutkunlarının film seçiminde zorlandığı düşünülmektedir. Adana İşi 2015 filmi ise izleyicilere keyifli anlar yaşatan bir diğer film olacak gibi görünüyor.
Son dönemlerin popüler filmleri arasına girecek olan Uyumsuz 3 Yandaş izle şimdiden tanıtım fragmanları ile büyük ilgi gördü. Devam niteliğindeki filmlerin var olan popülerliği vizyonun daha yakından takip edilmesini sağlayabiliyor. Daha önce dizi veya film serisi olarak ilk versiyonları ile karşımıza çıkan filmler, zaman ile yeni çekimleri ve var olan kadronun korunması ile gişe konusunda rekor kırabilecek seviyeye gelebiliyor. Düğün Dernek 2 Sünnet filmi de bu doğrultuda örnek gösterilebilecek bir filmdir. Daha önce sergilenen Düğün Dernek isimli ilk filmi ile yoğun ilgi gören ve bu ilgiyi devam filmi olarak çektikleri Düğün Dernek 2 Sünnet ile sürdürmek isteyen yönetmen, aynı tadı izleyicilere farklı bir konsept ile sunmayı planlıyor. Gösterime giren Düğün Dernek 2 Sünnet filmi başrol oyuncuları ile birlikte ilk filmde de yoğun ilgi gören tiplemeleri filmi popüler yapan ana etkenlerdendir. Komedi filmlerindeki seri mantığı hem işleyiş bakımından hem de ilgi görme bakımından başarılı sonuçlar doğurmaktadır. Siz de yeni filmleri HD kalitede izlemek istiyorsanız vizyon tarihlerini takip ederek filmleri keyifli bir şekilde seyredebilirsiniz. Ekim ayı süresi boyunca komedi türündeki filmler vizyonda olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?