Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Microsoft, Lumia İsimli Akıllı Telefon Modelinde İndirim Yapıyor

Microsoft, Lumia İsimli Akıllı Telefon Modelinde İndirim Yapıyor Microsoft, dünyaca ünlü Finlandiya markası olan Nokia’nın servisler ve cihazlar bölümünü satın aldıktan sonra cep telefonu pazarına iddialı bir giriş yapmıştı. Bir süredir Windows Phone adı ile geliştirdiği mobil işletim sistemi ile mobil pazarda Lumia modelleri ile sunulmaya başlanmıştı. 2015 Ekim ayında, firmanın yeni Windows 10 işletim […]

Microsoft, Lumia İsimli Akıllı Telefon Modelinde İndirim Yapıyor
07 Haziran 2016 - 11:03 'de eklendi.

Microsoft, Lumia İsimli Akıllı Telefon Modelinde İndirim Yapıyor

Microsoft, dünyaca ünlü Finlandiya markası olan Nokia’nın servisler ve cihazlar bölümünü satın aldıktan sonra cep telefonu pazarına iddialı bir giriş yapmıştı. Bir süredir Windows Phone adı ile geliştirdiği mobil işletim sistemi ile mobil pazarda Lumia modelleri ile sunulmaya başlanmıştı.

2015 Ekim ayında, firmanın yeni Windows 10 işletim sistemine sahip Windows 10 Mobile adındaki işletim sistemi sürümüne sahip ilk akıllı telefon modelleri olan Lumia 950, Lumia 950 XL ve Lumia 550’nin tanıtımları yapılmış ve sonrasında da satışa sunulmuştu. Fakat satışa çıkılmasının ardından beklenen rakamlara ulaşılamadı ve firma, 2016 ilk çeyrek döneminde büyük bir gerileme yaşadı. Bunun üzerine telefon modellerinde indirim yapılarak satış rakamlarının üst seviyeye çıkarılması hedefleniyor.

ABD’de başlayan bu indirim ile birlikte, siyah renkli Lumia 550 modeline 139$ yerine 99$ ödeyerek sahip olmak mümkün oluyor. Bu da yaklaşık %40 oranında bir indirime karşılık geliyor.

Microsoft Lumia 550 akıllı telefon 4.7″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel HD ekran, 1GB sistem belleği, 1.1Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon 210 yonga seti, 8GB dahili veri kapasitesi, 5MP arka kamera, 2MP ön kamera, Windows 10 Mobile mobil işletim sistemi özelliklerine sahip.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER