baş parmağınla işaret parmağını yan yana koy aradan çıkar bakalım bal parmağı kaç diş var yavsak

istanbul escort

Acun Ilıcalı’nın yeni yarışması Rising Star Türkiye jürileri kimler?

Bazı haber sitelerinde yer alan haberlere göre Acun Ilıcalı’nın yeni kurguladığı yarışma programı olan Rising Star’ın jurileri belli oluyor. Peki Acun Ilıcalı’nın yeni yarışması Rising Star Türkiye jürileri kimler? Detaylar haberimizde.

Acun Ilıcalı yeni yarışma programı Rising Star için Mustafa Sandal ve Demet Akalın ile anlaştığı biliniyor. Bu iki ünlü ismin arasına şimdi de Gülben Ergen eklenmiş bulunuyor.

Gülben Ergen Twitter hesabından paylaştığı Acun Ilıcalı ile yanyana olduğu fotoğrafın altına; ‘Acun ile biraz lafladık. Yarışma için birbirimize sözler verdik’ diye bir not ekledi. Bunun üzerine Rising Star Türkiye yarışmasının diğer bir juri üyesi olan ünlü popçu Demet Akalın Twitter hesabından ‘Gecenin bombası, Rising Star’ın son yıldızı @gulben123’ şeklinde bir twit paylaşarak bunu onayladı.

 

Acun Ilıcalı yaptığı başarılı yarışma programlar sayesinde Türkiye’de ve dünyada milyonlarca reyting aldı. Türkiye’yi iyi bir şekilde temsil eden programlar düzenleyen Acun Ilıcalı’nın yeni programı Rising Star Türkiye jürileri de böylece belli olmuş oldu.

Bakalım bu programda neler yaşanacak? Nasıl şeyler bizi bekliyor?

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

a>