Eser West Kimdir? Nereli? Ne İş Yapar? Yaşı, Boyu, Kilosu Kaç?

Eser West Kimdir?

Eser West 1990 yılında Amerika’nın New York eyaletinde yaşam mücadelesine başlamıştır. Bu süreçten itibaren Amerika’da yaşamını sürdürmüştür. Babası Amerikan vatandaşı olduğu için burada oturma iznine sahip olarak buralı olmuştur. Eser West kimdir? Bu kişiyi nereden tanıyoruz diye düşünenler için bu kişiyi Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur İzdivaç programından tanımaya başladık.

Mesleği Nedir?

Eser Amerika’da İngilizce öğretmeni olarak çalışmaktadır. Öğretmenliğe olan aşkını programı izleyen kişiler de aşina olmuştur. Bu öğretmenlik aşkı ile hayatını sürdürmektedir. Programda olan hareketli ve şakacı tavrından da anlayacağınız gibi öğretmenlik dışında arkadaşları arasında falan taklit de yapmaktadır. Eser West taklit ile özel olarak ilgilenmekte ve bunu yaparken kendini daha iyi hissetmektedir.

Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

İzdivaç programına çıktığı günden beri genç kızların sevgilisi olmayı başaran bu yarışmacı 1.88 boyundadır. Aynı zamanda kilo olarak da 88 kilodur. Eser West biyografisine bir de burcunu ekleyecek olursak Kova burcudur. Göz rengi ise kahverengidir. Bu özellikleri dışında bir de vücudundaki dövmeler ile dikkat çekmektedir. Öğretmenlikten aldığı maaşın çoğu kısmını vücuduna dövme yaptırmak için harcamaktadır.

İzleyici Yorumları Nelerdir?

Eser West hakkında izleyiciler çok fazla olumlu geri dönüş yapmaktadırlar. Kısa süre içerisinde televizyon dünyasında izleyicilerin gönlüne taht kurmuş konumdadır. Bu yarışmacı kişiliği ve yaptıkları ile sevilen ve eş arayışı içerisinde kısmetini de bulacak ve son zamanlara kadar kalacak gibi duran biridir. Eser West Facebook tarafından çoğu kullanıcı tarafından takip edilmeye başlanmış konumdadır. Bu yarışmacıların içerisinde en çok sevilen kişilerden biri olan Eser’e başarılar diliyoruz. Umarız aradığı kişiyi bularak hayatında daha mutlu yerlere gelerek yaşamını devam ettirir.

Eser West Resimleri

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.