Televizyon > Kısmetse Olur Yarışmacısı Erdem Dalfidan Kimdir? Ne İş Yapar? Nereli?

Kısmetse Olur Yarışmacısı Erdem Dalfidan Kimdir? Ne İş Yapar? Nereli?

Kısmetse Olur Yarışmacısı Erdem Dalfidan Kimdir? Ne İş Yapar? Nereli?

Kısmetse Olur Yarışmacısı Erdem Dalfidan Kimdir? Nereli? Yaşı, Boyu, Kilosu Nedir?

20 Aralık 2015 - 22:32

Erdem Dalfidan Kimdir?

Erdem Dalfidan kimdir? nerede yaşar? ne iş ile uğraşır? bu sorular hakkında herkes bilgi sahibi olmak istemektedir. Bizde aklınızda olan bu sorular için sizi aydınlatmak adına Erdem Dalfidan hakkında kısa bilgi vereceğiz. Erdem Dalfidan 1992 yılında Bursa’da Dünya’ya açarak yaşam mücadelesine başlamıştır. Hayatını şuan da burada sürdürmektedir.

Eğitim Hayatı ve Mesleği Nedir?

Erdem Dalfidan Doğu Akdeniz Üniversitesi Turizm Bölümü mezunudur. Bursa’da bir işletme sahibi olarak hayatına devam etmektedir. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra tekrar Bursa’ya geri dönerek memleketinde iş yapmaktadır. Erdem Dalfidan mesleği hakkında bu şekilde kısa bir bilgilendirme yapabiliriz.

Erdem Dalfidan Fiziksel Özellikleri Nelerdir?

Erdem Dalfidan’ı şuna hepimiz Kısmetse Olur İzdivaç programından tanımaktayız. Peki, bu kişinin fiziksel özellikleri nelerdir? İşte size bu konuda kısa bir bilgilendirme. Erdem Dalfidan 1.86 cm boyundadır. Kilosu ise 80’dir. Siyah saç rengine sahip ve bunun yanında gözleri ise kahverengidir. Genel olarak bayanların aklında kalan bir başka soru ise Erdem Dalfidan burcu nedir? Burcu ise Balık’tır.

Erdem Dalfidan Sosyal Hesapları Var Mıdır?

Şuan içerisinde bulunduğumuz teknoloji çağı itibariyle hemen hemen herkesin en az 1 tane sosyal medya hesabı bulunmaktadır. İnsanlar burada arkadaşlarını ve hakkında bilgi sahibi olmak istedikleri kişileri takip etmektedir. Erdem Dalfidan sosyal hesapları var mı? Tabii ki de diğer insanlar gibi Erdem’in de sosyal medya da hesapları bulunmaktadır. Bunların içerisinde en popüler olarak Facebook’da erdem. Dalfidan, Twitter’da ise Erdemdalfidan ve son olarak İnstagram’da ise erdemdalfidan kullanıcı adları ile takip edebilirsiniz. Erdem’e aradığı eşi bulması için şans dilerken, hayatının kalan kısmında başarılar dileriz. Bütün yarışmacılara başarılar.

Erdem Dalfidan Resimleri

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?