Televizyon > O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş şoku

O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş şoku

O Ses Türkiye’de Ebru Gündeş şoku

Acun Ilıcalı’nın Tv 8 ekranları için hazırladığı ve en çok izlenen programlardan biri olan O Ses Türkiye ses yarışmasından Ebru Gündeş hayranlarına kötü haber geldi. Uzun yılardır ekranlarda kalmayı başaran O Ses Türkiye yarışmasında günümüze kadar bir çok juri değişikliği oldu. Bütün sezonlarda juri koltuğunda […]

06 Eylül 2016 - 01:10

Acun Ilıcalı’nın Tv 8 ekranları için hazırladığı ve en çok izlenen programlardan biri olan O Ses Türkiye ses yarışmasından Ebru Gündeş hayranlarına kötü haber geldi.

Uzun yılardır ekranlarda kalmayı başaran O Ses Türkiye yarışmasında günümüze kadar bir çok juri değişikliği oldu. Bütün sezonlarda juri koltuğunda oturmayı başaran tek isim ise Hadise oldu. Yeni seon ile birlikte Ebru Gündeş artık yarışmanın kadrosunda olmayacak.

3 sezondur O Ses Türkiye juri koltuğunda oturan Ebru Gündeş instagram hesabından yaptığı açıklamama ile yeni sezonda yarışmanın kadrosunda olmayacağını duyurdu.

Şimdi en çok merak ettiğiniz konu ise Ebru Gündeş’in yarışmadan neden ayrıldığı sorusunun cevabıdır. Acaba kendi isteği ile mi ayrıldı yoksa Acun Ilıcalı ile aralarında bir sorun mu vardı? Hemen bunun cevabını verelim.

Güzel sanatçı instagram hesabından yaptığı açıklama ile içinde bulunduğu durumdan dolayı bu yıl için Acun Ilıcalı’dan affını istediğini ve bu isteğinin anlayışla karşılandığını açıkladı. Buradan da anlayacağımız üzere Ebru Gündeş özel hayatında yaşadığı hepimizin bildiği durumlar nedeniyle bu sene O Ses Türkiye yarışmasında olmayacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?