Survivor 2016 ne zaman başlıyor? İşte Survivor 2016 yayın tarihi!

Survivor 2016 ne zaman başlıyor? İşte Survivor 2016 yayın tarihi!

Ekranların sevilen yarışma programı Survivor’ın 2016 sezonunun başlamasına çok az bir süre kaldı. Milyonları ekran başına kitleyen Survivor 2016 ne zaman başlayacak? Survivor 2016’nın yayına başlama tarihi? Bu ve daha fazlası için haberimizi okumaya devam edin!

Survivor 2016’da ünlüler ve gönüllüler arasında olacak. Yarışma oyuncuları için online başvurular devam ederken Acun Ilıcalı ve ekibi bir kaç ünlü isimle de görüşme yaptığını bildirdi. Bilinen o ki Survivor 2016 sezonu diğer sezonlara göre daha erken bir tarihte başlayacak ve diğer sezonlara göre daha uzun sürecek. Yani uzunca bir heyecan TV 8 izleyicilerini bekliyor. Survivor 2016’nın 2016 Ocak ayının son haftası TV 8 ekranında yayına başlayacağı biliniyor. 11. sezonu ile izleyicisini bırakmayan Survivor’da bakalım bu sezon neler yaşanacak?

Survivor’un yeni sezonunda sürpriz isimler göreceğiz. Acun Ilıcalı ve ekibinin belirlediği ilk isimlerden biri Oğulcan Engin idi. Oğulcan Engin’i Seda Sayan’ın oğlu olarak tanıyoruz.

Diğer bir isim ise ponpon kız olan ve sosyal medyada fotoğraflarıyla dikkat çeken Tuğba İldiz oldu. Koyu Fenerbahçeli Tuğba İldiz 2016 Survivor’da yer alabilir.

Diğer bir oyuncu ise Gamze Topuz! Gamze’yi eski Doktorlar dizisinden hatırlayabiliriz. Bu üç ismin Survivor 2016 kadrosunda olabileceği söylenmekte.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.