Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler Yarışmacısı Dilara Gönder kimdir?

Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp sunduğu Survivor’ın 2016 sezonu Şubat 2016 tarihinde başlıyor. Ünlüler ve gönüllüler arasında geçecek olan Survivor 2016’da yarışacak isimler tek tek belli olmaya başladı. Bunlardan biri olan ve hemen hemen hepimizin azda olsa tanıdığı Dilara Gönder olacağı konuşulmaktadır. Peki Dilara Gönder kimdir? Survivor 2016 yarışmacılarından biri olacağı konuşulan Dilara Gönder hakkında bilgiler için haberimizi okumaya devam edin!

Dilara Gönder 1983 yılınan 17 Haziran tarihinde Almanya’da doğmuştur. Herrenberg’de doğan Dilara 6 yaşına kadar babasının işi nedeniyle Almanya’da yaşamak zorundaydı. Ailesi ile beraber Türkiye’ye dönüş yaptıklarında İzmir iline yerleştiler. Lise eğitimini İzmir Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamladı.

Üniversite eğitimini ise Yeditepe Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü’nde tamamladı ve mezun oldu. Üniversite eğitimi sırasında solfej dersleri de alan Dilara Gönder keman çalıp resim yapıyor. Bunların yanı sıra lisanslı bir sporcu ve masa tenisi oynuyor.

Dilara Gönder 2004 yılında ikinci sınıfta okurken FB TV’de Music Box isimli programda ilk sunuculuğunu yapmıştır. Bu hem iş hayatına atılmasını hem de ilk tecrübelerini kazanmasını sağlamıştır.

Daha sonra Lig TV’de 2 yıl kadar çalıştıran sonra TRT’ye geçerek Formula 1 sunuculuğu yaptı. Başarılı sunucu olan Dilara Gönder başarılı röportajlar gerçekleştirerek kariyerini sürdürüyor ve şu sıralar Dilara Gönder ile Yeter ki İste programını sunmakta.

Bakalım Survivor 2016 sezonunda yarışacağı söylenen Gönder nasıl bir performans sunacak, merakla bekliyoruz.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.