Survivor 2016 Ünlüler Gönüllüler Yarışmacısı Tuğba İldiz kimdir?

Survivor 2016 sezonunda yarışmacı olarak yer alacağı konuşulan Tuğba İldiz kimdir? Mesleği, fiziksel özellikleri ve sosyal medya hesapları. Tuğba İldiz hakkında genel bilgilere sahip olmak için haberimizi okumaya devam ediniz.

Öncelikle sosyal medyada bulunan hesaplarını listeleyelim.

Tuğba İldiz Resmi Facebook Sayfası: http://facebook.com/tugbaildiz

Tuğba İldiz Resmi Twitter Profili: https://twitter.com/tugbaildiz

Tuğba İldiz Instagram Hesabı: https://instagram.com/tugbaildiz/

Tuğba İldiz 1988 Üsküdar doğumlu bir kişidir. Halen Ajda Pekkan ve Murat Boz’un dans ekibinde çalışmaktadır. Bunların yanı sıra öğrenci ve spor eğitmenidir. Bundan yıllar önce babası Ali İldiz ile birlikte SHOW TV’de yayınlanan bir dans programında boy göstermiştir. Göğüslerinin silikon olduğu söylenmektedir.

Yay burcu olan Tuğba Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü 4. sınıf ve İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. sınıfta eğitim görmektedir. Çevresinde bilinen rumuzu KOKOŞ’tur.

Tuğba İldiz’in hayalleri arasında okuduğu okullarda öğretim görevlisi olmak vardır. Bunların yanı sıra Chris Brown, Beyonce ve Usher ile dans etmek İldiz’in hayalleri arasındadır.

Sosyal medyada bir fenomen haline gelen Tuğba İldiz, Instagram ve Twitter aracılığı ile paylaştığı fotoğraflarla, sosyal medyanın bilinen en seksi ismi Hilal Cebeci’nin tahtını resmen sallamakta.

Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak boy gösteriyor. Ve kendisi fanatik Fenerbahçe taraftarıdır.

Güzel dansçı Tuğba İldiz, ayrıca TV8’de yayınlanan İşte Benim Stilim programına, misafir yarışmacı olarak katılmış ve jürinin beğenisini toplamıştı.

Survivor 2016 sezonunun kadrosu ve diğer dedikodular için diğer yazılarımıza göz atın!

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.