Ütopya’da hangi yarışmacı kim elendi? 24 Temmuz 2015 Cuma

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması Ütopya’da kim elendi?

Yapılan İnternet oylaması sonuçlarına göre 24 Temmuz Cuma Ütopya’da elenen yarışmacı belirlenirken Dokunulmazlığı kim kazandı. 24 Temmuz 2015 Cuma Ütopya oylama sonuçları, dokunulmazlığı kazanan yarışmacılar ve diskalifiye olan yarışmacılar sizlerle.

İşte Ütopya son hafta elenen isim ve yarışmada yaşanılan olaylar sizlerle.

Tv 8 ekranlarının sevilen yarışması olan Ütopya’da kimler dokunulmazlığı kazandı kimler elenecek? Gazete satışlarına göre belirlenecek olan Ütopya Dokunulmazlığı kim daha çok gazete sattı. İşte en çok izlenilen yarışma programı olan Ütopya’da son dakika yaşananlar elenen yarışmacılar ve dokunulmazlığı kazanan kim oldu sorusunun cevabı!

ÜTOPYA ELENEN İSİM PINAR OLDU
Ütopya’ya ikinci kez dahil olan Pınar, elenme adayı gösterilen 4 adaydan biriydi ve bu haftanın elenen yarışmacısı oldu. Halktan yeteri kadar destek göremeyen Pınar, Ütopya’dan ikinci kez elendi.

Pınar dışında potaya çıkan ve elenme tehlikesi yaşayan diğer isimler ise Meral, Kurretülayn ve Raşit’ti. Pınar, eşyalarını toplayarak Ütopya’ya ve hayallerine ikinci kez veda etti.

Ütopya’da bir çok kişi bir birbirleri ile yarışmaya devam ediyor bu hafta yayınlanan bölümde büyük bir kavga vardı Semih ile Tuncay bir birleri ile kavga etti ve Semih elinde ki kaynar suyu Rakibi Tuncay’a fırlattı ve büyük bir kavga başladı bir çok yarışmacı bu harekete şok oldu. Tuncay ve Semih Ütopyadan diskalifiye mi olacak?

Tuncay ve Semih’in kavgası izleyenleri ve yarışmacıları şok etti kesin olmamakla birlikte diskalifiyenin söz konusu olmadığı söylenmekte. Ütopya her hafta 3 gün yayınlanmakta ve heyecanları doruklarda bırakmakta.

Ütopya kimler dokunulmazlık kazandı; kimler elenecek? Ütopya’da en son durum merak edilenler ve dokunulmazlar listesi ile birlikte detaylar haberimizde… Finale doğru ilerleyen Ütopya yarışmasında geçtiğimiz haftalarda eleme formatı tamamen değiştirilmişti. Değiştirilen formata göre adaylar hazırladıkları gazeteleri internetten üzerinden satışa çıkaracak ve en çok gazete satan kişiler dokunulmaz olacaktır. Adaylar gazete satışlarını tamamladılar ve dokunulmaz olan isimler açıklandı.

Dokunulmazlığı Kazanan Yarışmacılar;
Semih, Altar, Tuncay, Serkan ve Bahadır…

Kimler dokunulmazlık kazandı?
Semih
Altar
Tuncay
Serka
Bahadır

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.