3
Beni Affet 869. Bölüm

Beni Affet 869. Bölüm Cüneyt Hasret’le Evleniyor Mu?

Diziler Dizi Haberleri 191 views
sponsorlu reklam

Beni Affet 869. Bölüm Özeti

 

Cüneyt Hasret’in oyununa gelip onunla evlenmeye karar veriyor. Aziz Cüneyt’i bu ısrarından vazgeçirmeye, yaptığının yanlış olduğunu söylemeye başlıyor. Tüm bunların yanında gizlice eve gelen Feride ise bu gerçeği öğrenerek perişan oluyor. Beni Affet 869. bölüm saat 17:00’da Star TV’de.

 

Feride, Cüneyt’in evleneceğini öğrenecek mi?

Yusuf’un hastalığını öğrenmesiyle perişan olan Bahar, Kemal’in bunca zaman kendisinden böyle bir gerçeği saklamasına öfkelidir. Yusuf’un bir süre onda kalarak, tedavi olmasının ardından, eskisi gibi üçünün birlikte yaşadığı bir aile düşlemektedir.

Hasret’in çevirdiği oyundan habersiz, kendini ona karşı suçlu hisseden Cüneyt, evlenmeye karar verir. Aziz ise kızının ölümünün üzerinden kısa bir süre geçmesinin ardından, böyle bir karar alan Cüneyt’i ahlaksızlıkla suçlar. Kızını görmek için sessizce eve giren Feride ise Hasret’le Cüneyt’in evleneceğini öğrenerek yıkılır.

 

Beni Affet 868. Bölüm Neler Oldu?

 

Kemal, aylardır sakladığı gerçeği sonunda Bahar’a açıklamak durumunda kalır. Kemal’in İnci ile olan evliliğinin sahte olduğunu anlayan Bahar, diğer yandan oğlunun hastalığını öğrenmesiyle kahrolur ve bu üzüntüyü kaldıramaz. Mahir’in gözlerinin açıldığını gören Kader ortadan kaybolur.
Kozanlar istemese de Cüneyt’in Hasret ile evlenmesinin onaylarken, Feride’nin acısıyla yüreği tutuşan Aziz, bu kadar kısa süre içinde Cüneyt’in başka birisiyle evlenme fikrine şiddetle karşı çıkar. Reyhan’ın kumar borcu yüzünden başı derde giren babası Erol, kızına olan aşkından emin olduğu Murat’ı kirli olaylarına alet edecektir.

 

Beni Affet 867. Bölüm Neler Oldu?

 

Gizlice eve gelen Feride, çok özlediği kızı Güneş’le duygusal anlar yaşar. Evde bulunan Zühre, Yıldız’ın, Cüneyt ve Hasret hakkındaki konuşmalarına kulak misafiri olan Feride, duyduklarına inanamaz. Kendisi Hasret’i Cüneyt’e yakınlaştırmaya çalışırken, gözlerinin önünde gerçeğin yaşanması, bu durumun hiç de kolay kabul edilemeyeceğini gösterir.
Oğlunun hastalığını gizleyerek, İnci ile evlenmek zorunda kalan Kemal, artık bu yükün altında ezilmektedir. Yusuf’u kaçırarak, ortalardan kaybolan ve Bahar’a gerçeği anlatma vaktinin geldiğine inanan Kemal, Osman Kozan’dan yardım ister.
Beni Affet 866. Bölüm Neler Oldu?

 

Bahar’ın Demir ile evlenmesinin ardından, Yusuf’un velayeti hakkında açılan dava sonuçlanır. Yaşananların ardından dayanma gücü kalmayan Kemal, Bahar ve Yusuf’la birlikte tekrardan bir yuva kurma yemini eder. Başarılı geçen ameliyatın ardından gözlerinin açılacağını öğrenen Mahir ve Kader büyük sevinç yaşarlar.
Hasret’le arasında yaşananlardan ötürü, Feride’ye karşı kendini kötü hisseden Cüneyt, vicdanını rahatlatmak için Feride’nin hayatını kaybettiği olay yerine gider. Feride’nin saklandığı eve gelen Cüneyt, acaba ona ait bir ipucuna mı rastlayacaktır? Cüneyt’in Hasret’le birlikte olduğunu öğrenen Zühre ne tepki verecektir!

 

Beni Affet 865. Bölüm Neler Oldu?

 

Hasret’e yaşattıkları için özür dilemeye giden Cüneyt, Hasret’in anlattıkları ile şaşkına döner. Kendisi için yapılan mezarını ziyaret etmek isteyen Feride, mezarın başında perişan haldeki Cüneyt’i görmesiyle, duygu seline kapılır. Acaba Feride, kendisinin yokluğuna dayanamayıp, üzüntüden eriyip biten Cüneyt’in karşısına çıkacak mıdır?
Bahar’ı kaçırıldığı dağ evinde bularak eve getiren Demir, Sevgi ve Şahin sonunda rahat bir nefes alırlar. İptal olan nikâh için acaba Demir’in bir çözümü var mıdır? İnci’nin Kemal’e açmış olduğu boşanma davasının sonucu, Kemal’in planını suya düşürecek midir?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir