0
big brother alphan kimdir

Big Brother Alphan Kimdir?

Diziler Dizi Haberleri 153 views
sponsorlu reklam

Big Brother Alphan Kimdir?

 

Alphan Yuvalı, Turizm ve Otelcilik son sınıfta okuyan 21 yaşında bir öğrenci. Ailesi ile birlikte İstanbul’da yaşıyor. Dans etmeyi, kitap okumayı, film izlemeyi ve spor yapmayı çok seviyor. Futbola merakı olduğunu ve fanatik bir Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirtiyor. Evde kendisi gibi en az bir tane Fenerbahçe taraftarı olmasını istiyor.

Birçok reklam filminde rol alan Alphan, genç yaşına rağmen reklamların aranan oyuncusu olmuş durumda. Pepsi, Hepsiburada, Hobby Jöle, Vodafone, Eti, Migros, Algida gibi firmaların reklamlarında oynayan Alphan, oyunculuk yeteneğiyle de dikkat çekiyor.

Alphan’ın bir de ikiz kardeşi var. Zamanını devamlı beraber geçirdiklerini söyleyen Alphan, ilk defa ailesinden bu kadar uzak kalacak olmanın üzüntüsü içinde.

Simetri takıntısı var ve her şeyin yerli yerinde olmasına özen gösteriyor. Bu titizliğini Big Brother evinde de göstereceğini söylüyor.

Yepyeni bir hayata atılmanın peşinde olan Alphan, bu uğurda Big Brother’a katılabilmek için okulunu dondurmuş. Bu yeni hayatına da Big Brother ile başlamak istiyor. Azimli biri olduğunu belirtiyor ve “Akıl oyunlarında üstüme yok” diyor. Zekasına güvendiğini, akıl oyunları ile yarışmayı kazanacağını söylüyor.

Arkadaşlarının kendisine “Clark Kent” dediğini söyleyen genç yarışmacı, “Çünkü içimde başka biri daha var ve onu görmeye hazır olun” diyor.

Oldukça sakin bir yapıda olan ve kolay kolay sinirlenmeyen Alphan, hayatta bir çok tecrübe edindiğini, genç yaşının kimseyi yanıltmaması gerektiğini söylüyor. 1 milyon liralık büyük ödülü kazanması halinde parayı eğitimi için harcamayı düşünüyor. 1 milyon lira ile eğitim için kendine özel üniversite mi yaptıracak onu soramadık :)

 

Big Brother Alphan Resimleri

 

Big Brother Alphan Twitter Adresi

https://twitter.com/alphanyuvali

 

Big Brother Alphan Facebook Sayfası

https://www.facebook.com/alphanyuvaliofficial?fref=nf

 

Big Brother Alphan Youtube Adresi

https://www.youtube.com/user/alphanyuvali/videos

 

Big Brother Alphan Tanıtım Videosu

Binbir zorluklarla dolu bir evde mücadele edecek yarışmacılar, kendilerine belirlenen görevleri yerine getirererek yarışmayı 1. bitirmek istiyorlar. Yarışmalarda geriye düşenler yarışmalara veda etmek zorunda kalacak. Dış dünya ile iletişimi bulunmayan ve adeta bir psikolojik savaş içinde olacak olan yarışmacılardan en dayanıklısı, 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. İnternet üzerinden canlı olarak 24 saat izlenebilen yarışmayı fanları büyük bir ilgiyle takip ediyor. Diğer ülkelerde yarışmacıların birbirine yakınlaşmaları ile tepki çeken Big Brother’ın ülkemizde bu tür yakınlaşmalar karşısında alacağı tutum merak taşıyor.

Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Big Brother Türkiye, 180 kişi tarafından hazırlanan devasa bir platformda yayın yapıyor. 3 bin metrakarelik evin ve platonun Türkiye’de benzeri görülmemiş derecede büyük olduğunu ifade eden şirket, edilen masrafın karşılığını alacağı kanaatinde.

 

Big Brother Türkiye

Televizyon dünyasında ‘Tüm şovların miladı’ olarak kabul gören ‘Big Brother’, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ve Asuman Krause sunuculuğunda Star’da.

 

EN BÜYÜK STÜDYO KURULDU

Şu anda; İtalya, İspanya, Filipinler, Meksika, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Balkanlar’da yayında olan ‘Big Brother’, Türkiye için aylar öncesinden hazırlıklara başlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘Big Brother’ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, İstanbul’da bugüne kadar kurulmuş en büyük program platosunu hazırladı.

 

REKOR ÖDÜL TAM BİR MİLYON LİRA

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 37 bin 500 kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

 

KURALLARI BIG BROTHER KOYAR

Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı evde, hem izleyenlere hem de ev halkına sıra dışı bir deneyim sunan ‘Big Brother’ ne derse o oluyor. Kural mı? Onu sadece ‘Big Brother’ biliyor. Ve bu kurallar her gün değişebiliyor. 16 kişi, 100 gün boyunca her yeni güne ‘Big Brother’ın o gün kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek üzere başlıyor.

Big Brother, kimi zaman ev halkından eve elektrik üretmelerini kimi zaman dalgalı denizde suya düşmeden dik durabilmelerini istiyor.

Bu evde dışarı ile hiçbir temas yok. Bu evde kağıt kalem bile yok. Yeni, bilinmedik, zorlayıcı, eğlendirici, pozitif, öğretici, zekanın ve yeteneklerin konuştuğu bu sıra dışı dünya şimdi ilk kez Türkiye’de…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir