2
big brother rezan kimdir

Big Brother Rezan Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Diziler Dizi Haberleri 1.840 views
sponsorlu reklam

Big Brother Rezan Kimdir?

 

37 yaşında ve İstanbul’lu olan Rezan Denizmen, kendine ait organizasyon şirketini işletiyor. Annesi ve kızkardeşi ile 3 dul aynı evde mutlu mesut yaşadıklarını belirtiyor gülerek.

Rezan Denizmen aslında çok yabancı biri değil. Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat’ın sevgilisi olan güzel yarışmacı, aynı zamanda birçok ünlü ile de arkadaş.

Cebinde 300 pound para ile hiç bilmediği, daha önce gitmediği Londra’ya okumaya giden Rezan, oldukça gözü kara biri gibi duruyor. Bu eşsiz deneyimde birçok ülkeden insanla tanışıp aynı evde yaşadıklarını ve bunun Big Brother’da kendisi için büyük bir artısı olacağını düşündüğünü söylüyor. Hareketsiz kalmaya tahammülü olmadığını ve hareket etmeyince uykusunun geldiğini belirtiyor.

Arkadaşlarının ona Muzur lakabını taktığını ve her an herşeyi yapabilecek potansiyelde biri olduğunu söylüyor. Enerjik yapısıyla eve enerji katmaya geldiğini iddia ediyor.

Heyecanlı biri olduğunu ve sevinçli olduğu zamanlarda çok yüksek sesle konuştuğunu, bu yüzden Big Brother evinde büyük ihtimal sorunlar yaşayacağını ifade ediyor.

Kavga ettiği zaman sadece gülümseyerek, sakin kalarak, karşı tarafı sinir etmeyi başarabiliyorum diyor. İnsanlardan sıkıldığı zamanlarda pandalarla yaşamayı düşünüyormuş. İlgi odağı olmayı sevdiğini ve erkeklerle daha iyi anlaştığını söylüyor.

İnsanlara ilk bakışta antipatik geldiğini fakat insanlar onu tanıdıkça nasıl bir insan olduğunu anladığını belirten güzel yarışmacı, 1 milyon liralık büyük ödülü kazanmak zorunda olduğunu çünkü çok borcu olduğunu ifade ediyor.

 

Big Brother Rezan Twitter Adresi

https://twitter.com/rezandenizmen

 

Big Brother Rezan Facebook Adresi

https://www.facebook.com/rezan.denizmen

 

Big Brother Rezan Resimleri

 

 

Big Brother Rezan Tanıtım Videosu

 

 

Binbir zorluklarla dolu bir evde mücadele edecek yarışmacılar, kendilerine belirlenen görevleri yerine getirererek yarışmayı 1. bitirmek istiyorlar. Yarışmalarda geriye düşenler yarışmalara veda etmek zorunda kalacak. Dış dünya ile iletişimi bulunmayan ve adeta bir psikolojik savaş içinde olacak olan yarışmacılardan en dayanıklısı, 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. İnternet üzerinden canlı olarak 24 saat izlenebilen yarışmayı fanları büyük bir ilgiyle takip ediyor. Diğer ülkelerde yarışmacıların birbirine yakınlaşmaları ile tepki çeken Big Brother’ın ülkemizde bu tür yakınlaşmalar karşısında alacağı tutum merak taşıyor.

Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Big Brother Türkiye, 180 kişi tarafından hazırlanan devasa bir platformda yayın yapıyor. 3 bin metrakarelik evin ve platonun Türkiye’de benzeri görülmemiş derecede büyük olduğunu ifade eden şirket, edilen masrafın karşılığını alacağı kanaatinde.

 

Big Brother Türkiye

Televizyon dünyasında ‘Tüm şovların miladı’ olarak kabul gören ‘Big Brother’, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ve Asuman Krause sunuculuğunda Star’da.

 

EN BÜYÜK STÜDYO KURULDU

Şu anda; İtalya, İspanya, Filipinler, Meksika, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Balkanlar’da yayında olan ‘Big Brother’, Türkiye için aylar öncesinden hazırlıklara başlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘Big Brother’ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, İstanbul’da bugüne kadar kurulmuş en büyük program platosunu hazırladı.

 

REKOR ÖDÜL TAM BİR MİLYON LİRA

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 37 bin 500 kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

 

KURALLARI BIG BROTHER KOYAR

Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı evde, hem izleyenlere hem de ev halkına sıra dışı bir deneyim sunan ‘Big Brother’ ne derse o oluyor. Kural mı? Onu sadece ‘Big Brother’ biliyor. Ve bu kurallar her gün değişebiliyor. 16 kişi, 100 gün boyunca her yeni güne ‘Big Brother’ın o gün kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek üzere başlıyor.

Big Brother, kimi zaman ev halkından eve elektrik üretmelerini kimi zaman dalgalı denizde suya düşmeden dik durabilmelerini istiyor.

Bu evde dışarı ile hiçbir temas yok. Bu evde kağıt kalem bile yok. Yeni, bilinmedik, zorlayıcı, eğlendirici, pozitif, öğretici, zekanın ve yeteneklerin konuştuğu bu sıra dışı dünya şimdi ilk kez Türkiye’de…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir