3
big brother yasin kimdir

Big Brother Yasin Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Diziler Dizi Haberleri 1.275 views
sponsorlu reklam

Big Brother Yasin Kimdir?

 

Aslen Selanik göçmeni olan Yasin Özegemen, Konya’da doğup büyüdü ve İstanbul’da yaşıyor. Konaklama işletmeciliği ve otelcilik mezunu olup şuan da mankenlik ve oyunculuk yapıyor. Atv’nin sevilen dizisi Doksanlar’da bir dönem rol alan Yasin, birkaç yapımda daha oyuncu olarak yer almış.
Lisedeyken arkadaşlarının kendisine “Manken” lakabını taktıkları için, “Manken diye diye manken oldum sonunda” diyor.
Aklına, fiziğine ve yakışıklılığına çok güvendiğini, bu özelliklerin kendisini motive ettiğini söylüyor. Dışarıdan oldukça destek alacağından emin.
Kıyafet konusunda oldukça özenli olan Yasin, titiz biri ve kendine bakmayı oldukça seviyor. Sporla yakından ilgilenen yakışıklı yarışmacı basketbol oynayıp fitness yapıyor.
Belgesel tutkunu olduğunu ve kedi-köpekleri ve hatta sürüngenleri çok seviyor ama köpek balıklarından da çok korkuyor.
4 kişilik bir çekirdek ailesi olan Yasin, ailesinin Konya’da yaşadığını ve onları çok özlediğini söylüyor.
Big Brother evinde emir cümleleri kullanan kişilere karşı tahammülsüz olacağını belirtiyor ve “Çok çabuk sinirlenmem ama sinirlendiğimde tersim çok pistir. Umarım Big Brother’da kimse bu yüzümü görmez” diyor.
Strateji yeteneğine çok güvendiğini aktarıyor ve önce defans sonra atak yapıp yarışmayı kazanmak istiyor.
Anaların evladı, babaların aslan gibi oğlu olacağımı ve genç kızların da ilgisini çekeceğimi düşünüyorum diyor.
Hiç kimseyi tanımadan geldiği İstanbul’da hayata tutunan ve bazı dizilerde rol alan yakışıklı yarışmacı, 1 milyon liralık ödülü kazanıp iş kurmayı ve işsiz insanlara imkan sağlamayı hedefliyor.

Big Brother Yasin Oynadığı Diziler

Doksanlar, Küçük Ağa, Hayat Yokuşu

 

Big Brother Yasin Boyu Kaç?

1.88m

 

Big Brother Yasin Kilosu Kaç?

75kg

 

Big Brother Yasin Resimleri

 

Big Brother Yasin Tanıtım Videosu

 

 

Binbir zorluklarla dolu bir evde mücadele edecek yarışmacılar, kendilerine belirlenen görevleri yerine getirererek yarışmayı 1. bitirmek istiyorlar. Yarışmalarda geriye düşenler yarışmalara veda etmek zorunda kalacak. Dış dünya ile iletişimi bulunmayan ve adeta bir psikolojik savaş içinde olacak olan yarışmacılardan en dayanıklısı, 1 milyon liralık büyük ödülün sahibi olacak. İnternet üzerinden canlı olarak 24 saat izlenebilen yarışmayı fanları büyük bir ilgiyle takip ediyor. Diğer ülkelerde yarışmacıların birbirine yakınlaşmaları ile tepki çeken Big Brother’ın ülkemizde bu tür yakınlaşmalar karşısında alacağı tutum merak taşıyor.

Endemol Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği Big Brother Türkiye, 180 kişi tarafından hazırlanan devasa bir platformda yayın yapıyor. 3 bin metrakarelik evin ve platonun Türkiye’de benzeri görülmemiş derecede büyük olduğunu ifade eden şirket, edilen masrafın karşılığını alacağı kanaatinde.

 

Big Brother Türkiye

Televizyon dünyasında ‘Tüm şovların miladı’ olarak kabul gören ‘Big Brother’, Endemol Shine Türkiye yapımcılığında ve Asuman Krause sunuculuğunda Star’da.

 

EN BÜYÜK STÜDYO KURULDU

Şu anda; İtalya, İspanya, Filipinler, Meksika, Almanya, Fransa, Bulgaristan ve Balkanlar’da yayında olan ‘Big Brother’, Türkiye için aylar öncesinden hazırlıklara başlandı. 3 bin metrekarelik bir alanda, 80’den fazla kamera ve 120 mikrofonla her anı izlenecek ‘Big Brother’ evini, yayına taşımak için 300 kişi gece gündüz çalışarak, İstanbul’da bugüne kadar kurulmuş en büyük program platosunu hazırladı.

 

REKOR ÖDÜL TAM BİR MİLYON LİRA

‘Big Brother Türkiye’ için başvuruda bulunan 37 bin 500 kişiyle tek tek görüşüldü. Aynı evde yaşayacak ve daha önce birbirini hiç görmemiş 8 kadın, 8 erkek ev arkadaşı belirlendi. ‘Big Brother’ evinden 100 günün sonunda birinci çıkacak kişi için rekor ödül ise 1 milyon lira olarak açıklandı.

 

KURALLARI BIG BROTHER KOYAR

Dış dünya ile hiçbir temasın bulunmadığı evde, hem izleyenlere hem de ev halkına sıra dışı bir deneyim sunan ‘Big Brother’ ne derse o oluyor. Kural mı? Onu sadece ‘Big Brother’ biliyor. Ve bu kurallar her gün değişebiliyor. 16 kişi, 100 gün boyunca her yeni güne ‘Big Brother’ın o gün kendilerine vereceği görevleri yerine getirmek üzere başlıyor.

Big Brother, kimi zaman ev halkından eve elektrik üretmelerini kimi zaman dalgalı denizde suya düşmeden dik durabilmelerini istiyor.

Bu evde dışarı ile hiçbir temas yok. Bu evde kağıt kalem bile yok. Yeni, bilinmedik, zorlayıcı, eğlendirici, pozitif, öğretici, zekanın ve yeteneklerin konuştuğu bu sıra dışı dünya şimdi ilk kez Türkiye’de…

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir