2
bir garip aşk 31. bölüm

Bir Garip Aşk 31. Bölümde Akıl Oyunları

Diziler Dizi Haberleri 250 views
sponsorlu reklam

Bir Garip Aşk 31. Bölüm Özeti

 

 

ARNAV, KHUSHİ İLE AKIL OYUNLARI MI OYNUYOR?
Khushi’nin davranışlarında farklılıklar olduğunu gören Arnav, Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşünmektedir. Shyam’ı sevmediği halde onunla nişanlanan Khushi ise onu tanıdıkça dışarıda göründüğü gibi iyi biri olmadığını anlar. Öte yandan evliliğe uzak duran Arnav ani bir karar alarak Lavanya ile nişanlanmaya karar verir.

Arnav, Khushi’nin Shyam ile nişanlılığını bir sır gibi saklıyor oluşundan rahatsızlık duymaktadır. Khushi’nin kendisiyle konuşurken sergilediği davranışlar Arnav üzerinde onun mutsuz olduğu izlenimini uyandırır. Bu sebepten dolayı Arnav, isteksiz de olsa, Khushi’nin Shyam ile yapmış olduğu nişanı kutlar, Shyam’ın çok iyi bir karaktere sahip olduğunu söyler ve daha sonra Khushi’nin yakın dostu Anjali ile konuşur. Ona Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşündüğünü ve bu konu hakkında bilgisi olup olmadığını sorar. Diğer yandan Arnav’ın evliliğe uzak duruşundan rahatsız olan Lavanya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Arnav onunla nişanlanmaya karar vermiştir. Lavanya ise . ailesinin bu nişana gelemeyeceğinden endişe duymaktadır. Arnav’ın Lavanya ile nişanlanacağını duyan Khushi’nin hayal kırıklıklarına bir yenisi daha eklendi.

 

 

Bir Garip Aşk 30. Neler Oldu?

 

Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulan Arnav yazılanları okuduğunda büyük bir şaşkınlık yaşar. Lavanya ve Nani Khushi’nin Raizada’da kalmasını istemektedir ve bunun için kendi aralarında sahte bir kavgaya tutuşurlar. Khushi dikkatsizliği sonucu Shyam’ın nişan yüzüğünü kaybeder. Bu durum Manaroma’nın hiç hoşuna gitmez.
Lavanya ve Nani, Khushi’nin Raizada’da kalmasını sağlamak için bir plan hazırlamaktadırlar. Manaroma, Khushi ile tapınakta buluşmak ister. Bu arada Arnav tesadüfen Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulur. Başına gelen talihsiz kazalardan bir türlü kurtulamayan Khushi havuz kenarında gezerken tam havuzun içine düşeceği sırada Arnav onu kurtarır ve uzunca bir süre göz göze gelirler. Diğer yandan Shyam evlilik tarihini belirlemeye çalışmaktadır. Payal, Akash’a uzun zamandan beri arzuladığı hediyeyi satın alır. Khushi nişan yüzüğünü kaybedince büyük bir korkuyla onu aramaya koyulur. Khushi’deki bu telaşı fark eden Manaroma ise durumu öğrendiğinde büyük bir şok geçirir. Khushi nişan yüzüğünü kaybettiğini Shyam’a söylemeye karar verir. Arnav, Khushi’ye yüzüğün kendisinde olduğunu ancak geri vermek için bir şartı olduğunu söyleyecektir. Arnav Khushi’den ne isteyecek?

 

 

Bir Garip Aşk 29. Bölüm Neler Oldu?

 

Yalnız kalan ikili arasında ilginç konuşmalar herkesi şoke edecek. Arnav,onu sevmediğini söyleyince Khushi yıkılıyor. Ve sadece arkadaş olarak gözünde gördüğünü belirtmesi Khushi’yi daha çok etkiliyor. Madhumati ise Garima’nın baskıları sonucu Shyam ile evlenmeye karar vermiştir.Khushi ile Shyam’ın evleneceğini öğrenen Arnav, Khushi ile yaşadığı anıları düşünürken aslında ona aşık olduğunu anlar. Khushi, Anjali ve Nani’nin daveti üzerine Raiza’da evine giderek onları misafir etmek ister. Bu olay içerisi durumunda Anjali ile Arnav’ın konuşmalarını duyan Khushi, istemeden de olsa konuşmaları duymuş olacaktır. Tavırlarından kızgın olduğu anlaşılan Arnav, Anjali’ye . Khushi’nin eve neden geldiğini sormaktadır. Arnav tarafından hem evde hem de gönlünde istenmediğini duyan Khushi bu durumda çok kötü bir hale gelecektir. Anjali’ye bağırmakla kalmayan Arnav daha sonra Khushi’nin bulunduğu odaya girerek ondan evi terk etmesini ister. Arnav’ın neden Khushi’ye karşı bu kadar kötü davrandığı ise bilinmemektedir.
‘Bir Grip Aşk’ . hafta içi her gün saat 16.00’da yeni bölümleri, saat 11:30’da ise tekrar bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir