1
bir garip aşk 33. bölüm

Bir Garip Aşk 33. Bölümde Akash ve Payal Evleniyor

Diziler Dizi Haberleri 446 views
sponsorlu reklam

Bir Garip Aşk 33. bölümde, Arnav ile Khushi’nin, Akash ve Payal’ın evlenmesi için hazırladıkları plan sonuç verir. Ancak Manaroma’nın bu evlilik için bir şartı vardır. Öte yandan Anjali ile karşılaşan Shashi onunla Shyam hakkında konuşmak istediğini söyler.
AKASH VE PAYAL EVLENİYOR
Khushi ve Arnav, Akash ile Payal’ı barıştırmak için bir plan hazırlamaktadır ancak Payal bu plandan haberdar olur. Bunun üzerine Arnav da Payal ve Akash’ın aileleri ile onların evliliği hakkında konuşmaya karar verir. Manaroma, bu evliliği kabul eder ancak bir şartı vardır. Evlilik haberini alan herkes mutlu olur ve Akash ile evlenmeyi kabul ettiği için Payal’a teşekkür eder. Her iki ailede Akash ve Payal’ın evliliğine onay verir. Diğer yandan Anjali ile karşılaşan Shashi ona Shyam hakkında bazı açıklamalarda bulunmaya karar verir. Shashi, Anjali’ye Shyam’ın gerçek yüzünü anlatacak mı?

 

 

Bir Garip Aşk 32. Neler Oldu?

Shyam’ın nişan yüzüğünü sakladığını fark eden Anjali büyük bir şaşkınlık yaşar. Anjali’nin yüzündeki endişeli ifadeyi gören Nani, ona ne olduğunu sorar. Arnav ile yıldızları bir türlü barışmayan Khushi, sakarlıklarına devam etmektedir ve bu durumdan iyice sıkılan Arnav onu bir kez daha aşağılar. Nişan töreni için hazırlıklara başlayan Lavanya, Khushi’nin önerdiği nişan elbisesini satın alır. Arnav ise bu elbiseyi ucuz ve basit bulduğu için Lavanya’yı aşağılar. Khushi ise Lavanya’yı savunmak için Arnav ile tartışmaya girişir. Khushi için edişelen Anjali, Shyam ile konuşmaya karar verir ancak Shyam onun sorularına kaçamak cevaplar vermektedir. Payal ile buluşacak olan Akash büyük bir heyecan içerisindedir. Diğer yandan Khushi ile Arnav tesadüfen aynı restoranda sürpriz bir şekilde karşılaşırlar. Bu karşılaşma ikili arasında yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

 

 

Bir Garip Aşk 31. Neler Oldu?

Khushi’nin davranışlarında farklılıklar olduğunu gören Arnav, Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşünmektedir. Shyam’ı sevmediği halde onunla nişanlanan Khushi ise onu tanıdıkça dışarıda göründüğü gibi iyi biri olmadığını anlar. Öte yandan evliliğe uzak duran Arnav ani bir karar alarak Lavanya ile nişanlanmaya karar verir.
Arnav, Khushi’nin Shyam ile nişanlılığını bir sır gibi saklıyor oluşundan rahatsızlık duymaktadır. Khushi’nin kendisiyle konuşurken sergilediği davranışlar Arnav üzerinde onun mutsuz olduğu izlenimini uyandırır. Bu sebepten dolayı Arnav, isteksiz de olsa, Khushi’nin Shyam ile yapmış olduğu nişanı kutlar, Shyam’ın çok iyi bir karaktere sahip olduğunu söyler ve daha sonra Khushi’nin yakın dostu Anjali ile konuşur. Ona Khushi’nin zorla nişanlandırıldığını düşündüğünü ve bu konu hakkında bilgisi olup olmadığını sorar. Diğer yandan Arnav’ın evliliğe uzak duruşundan rahatsız olan Lavanya’yı büyük bir sürpriz beklemektedir. Arnav onunla nişanlanmaya karar vermiştir. Lavanya ise . ailesinin bu nişana gelemeyeceğinden endişe duymaktadır. Arnav’ın Lavanya ile nişanlanacağını duyan Khushi’nin hayal kırıklıklarına bir yenisi daha eklendi.

 

 

Bir Garip Aşk 30. Neler Oldu?

Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulan Arnav yazılanları okuduğunda büyük bir şaşkınlık yaşar. Lavanya ve Nani Khushi’nin Raizada’da kalmasını istemektedir ve bunun için kendi aralarında sahte bir kavgaya tutuşurlar. Khushi dikkatsizliği sonucu Shyam’ın nişan yüzüğünü kaybeder. Bu durum Manaroma’nın hiç hoşuna gitmez.
Lavanya ve Nani, Khushi’nin Raizada’da kalmasını sağlamak için bir plan hazırlamaktadırlar. Manaroma, Khushi ile tapınakta buluşmak ister. Bu arada Arnav tesadüfen Khushi tarafından yazılmış eski bir notu bulur. Başına gelen talihsiz kazalardan bir türlü kurtulamayan Khushi havuz kenarında gezerken tam havuzun içine düşeceği sırada Arnav onu kurtarır ve uzunca bir süre göz göze gelirler. Diğer yandan Shyam evlilik tarihini belirlemeye çalışmaktadır. Payal, Akash’a uzun zamandan beri arzuladığı hediyeyi satın alır. Khushi nişan yüzüğünü kaybedince büyük bir korkuyla onu aramaya koyulur. Khushi’deki bu telaşı fark eden Manaroma ise durumu öğrendiğinde büyük bir şok geçirir. Khushi nişan yüzüğünü kaybettiğini Shyam’a söylemeye karar verir. Arnav, Khushi’ye yüzüğün kendisinde olduğunu ancak geri vermek için bir şartı olduğunu söyleyecektir. Arnav Khushi’den ne isteyecek?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir