8
bir garip aşk 43. bölüm

Bir Garip Aşk 43. Bölüm Gösteri Heyecanı

Diziler Dizi Haberleri 1.016 views
sponsorlu reklam

Bir Garip Aşk 43. Bölüm Gösteri Heyecanı

 

Arnav yarışmada herkesi görür ama khushiyi göremez NK.ye galiba korktu gelmicek derken khushi ,korkmadım diyerek ortaya çıkar.Tabii yine ben kazanacağım sen kaybeteceksin kavgası başlar aralarında. Arnavın gözleri hep khushinin üzerindedir bazen hayranlıkla bazen kıskançlıkla bazende sinirle hep khushiyi takip eder gözleri.Sahneye ilk ananne ve gurubu çıkar kusursuz bi dans çıkarırlar bunu seyreden khushinin etekleri zil çalar Arnavsa yüzünde ve gözlerinde sinsi vede kibirli gülümsemeyle khushiye bakar . Sahne ikinci gösteri için hazırlanırken khushide el kol hareketleriyle talimat veirir o arada akaşla konuşmaktadır akaş khushiye korkuyormusun diye sorar khushi niye . korkacam arnavdan korkandamı var der .Sahneyle ilgilenirken khushi akaşın gittiğini fark etmez arnav arkasındadır ama o hala konuşur. yine laf sokarlar birbirlerine hala sahneye çıkmıştır lakin manorama meyve suyuna alkol kattığı için hala sarhoş gibidir doğru dans edemez ve raizadalar yine kazanır khuşhi korkmaya başlar.NK.ona teselli verirken arnav yanlarına gelir . NK sen gir hazırlan der sorada khushiye dönerek gözlerinde korku görüyorum der KHUSHİ: o gördüğünüz korku deil meydan okuma der ama aslında korkuyodur .NK gösterisini başarıyla tamamlar raizadalar açık ara öndedir sıra khushiye gelmiştir ardarda 3 gösteri suncaktır bunların ilk ikisini Arnav büyük bir hayranlıkla izlerken adeta dünyayla irtibatını keser . . 3 gösteriye geldiğindeyse khuşhi Arnavın yüzüne kuşlastikle çiçek fırlatır ve arnavın taklidi yaparak gösterisini sunar ama şarkının sözlerinde ABLA SENİ KAYINBİRADERİN BİR DELİ , BİR GÜLMEYİ BİLE BİLMİYOR,KALBİNDE KİLİT VAR, LABTOPUYLA NİŞANLAYIN ONUN , OFİSİNİN DAĞMADI OLSUN gibi komik cümleler geçer bunları duyan arnavsa kahkahalara boğulur .öyleki anceliyle . akaş arnava bakakalırlar.Sonra khushi son gösterisi içi soyunma odasına girerken arnav tarafından kapıda durdurulur . ARNAV khushiye hiç fena deildin ama yine bana ihtiyaç hissettin sen bensiz iş yapamıyormusun dedi sonra khushiyi iyice köşeye sıkıştırdı gözlerinde ince bir gülümsemeyle arnav khushiye şöyle dedi NEYDİ O: laptopla nışanlayın onu kalbimde kilit bi gülmeyi bile bilmiyor , cümlelerini kendi başladı khushiye tamamlattırdı ve sora ne kadar çok incelemişsin beni keşke beni sen canlandırsaydın der. sen olmak istemiyorum der ama Arnav zaten olmassın ben olman için sende gerekli şey yok işaret parmağıyla şakağına dokunarak ona akıl diyolar khushi der. Ama ardından khushide Arnava ben . sen olamam çünki bende olan şey sende yok oda işaret parmağıyla arnavın kalbine dokunarak ona kalp diyolar der noktayı koyar.sonrada şıyam sıkıştırır kızı oradada çok üzülür ağlar aranava ağlarken yakalanır.Khushi teri meri dansı için yeşil elbisesini giyer sahneye çıkar lakinnnnn partneri gelmemiştir öylece kalır sahnede.

 

 

Bir Garip Aşk 42. Bölüm Neler Oldu?

Khushi ve Arnav kendilerini Nani tarafından düzenlenen dans yarışması için kıyasıya rekabet ederken bulur. Manaroma’nın Payal hakkındaki düşünceleri sabittir ve o Payal’ın da Raizada ailesinin bir parçası olmasını hala kabullenememektedir. Akash ise bu konuyla ilgili olarak Manaroma’nın içini rahatlatacak bir konuşma yapar.
Gürültülü ortamları sevmeyen Arnav, Sangeet’i iptal ettiğini Khushi’ye bildirir. Nani Arnav ve Khushi’nin kıyasıya rekabet edeceği bir dans yarışması düzenler. Khushi yarışın kazananı olmak için çalışırken Madhumarti ise Shyam’ın onu gizli gizli izlediğini fark ve ona neden Khushi’yi izlediğini sorar. Nanda Kishore’un Khushi hakkında söyledikleri Arnav’ın kıskançlık duygusunu yeniden uyandırır. Manaroma, oğlu Akash’ı kendisinden çaldığını düşündüğü için Payal’a içten içe kızsa da Payal artık Raizada ailesinin bir üyesidir. Annesinin yaşadığı bu tedirginliği yersiz bulan Akash, Manaroma’ya onun oğlu olduğunu hep hatırlayacağını söyler. Ancak Payal cephesinde de duyulan bazı endişeler vardır. Öyle ki Payal evlendikten sonra kendisine Manaroma’nın bakıcısı gözüyle bakılmasından korkmaktadır. Arnav ve Khushi arasındaki dans yarışmasını kim kazanacak?

 

 

Bir Garip Aşk 41. Bölüm Neler Oldu?

Nanda Kishore artık Arnav için büyük bir risk faktörü olmaya başlamıştır. Arnav, Akash’ın da yardımlarıyla onur aradan çıkarmak istemektedir. Shyam ise Anjali’den kurtulmak için hazırladığı dahiyane planı devreye sokmuştur.
Anjali’den sonsuza kadar kurtulmak isteyen Shyam, evindeki yüzme havuzunun içerisine elektronik bir düzenek yerleştirir. Her şeyden habersiz olan Anjali eve geldikten kısa bir süre sonra Shyam tarafından dansa kaldırılır. Shyam planını gerçekleştirebilmek için dans figürlerini de kullanarak onu havuzun kenarına doğru yönlendirmektedir. Anjali tam dengesini kaybedip suya düşecekken Manaroma’nın eşi çıkagelir. Akash, Madhumati’nin evine ziyarete gider. Orada üzerinde yapıştırıcı bulunan bir sandalye bulunmaktadır ve Akash yanlışlıkla onun üzerine oturur. Bu durumu fark eden Payal onu gizlemek için çabalar. Durumu haber alan Arnav ise Akash’ı kurtarmak için oraya gider. Khushi’ye gönlünü fena halde kaptıran Nanda Kishore, onu yeniden görebilmek için Raizada’ların evine gece yarısı girmeyi planlamaktadır. Khushi yaptığı kötü sürprizle yılbaşı gecesini mahvettiği için Arnav’a bağırır. Arnav ise susmaz ise evdeki herkesi uyandıracağını söyleyerek ona kızar. Khushi’ye selam vermek için onun kapısını çalan Nanda Kishore, Mahdumati ile karşılaşır. Arnav yaşanan aksamalardan dolayı Khushi’yi suçlar. Diğer yandan Arnav ve Akash, Nanda Kishore ile yüzleşmek için birlikte Khushi’nin evine gitmeye karar verirler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir