1
bir garip aşk 94. bölüm

Bir Garip Aşk 94. Bölümde Yalan Ortaya Çıkıyor

Diziler Dizi Haberleri 19 views
sponsorlu reklam

Bir Garip Aşk 94. Bölümde Yalan Ortaya Çıkıyor

 

Aarav eskiden bir yetimhanede kaldığını itiraf edince kafası iyice karışan Arnav, Sheental’in kendisine yalan söylediğini anlar. Kısa süre sonra gerçekleri öğrenen Arnav, Aarav’ın Sheental tarafından evlatlık alındığını ve kendisi gibi davranması için eğitildiğini öğrenir. Öte yandan Khushi ve Arnav arasındaki gerilim yerini mutluluğa bırakmıştır.
Aarav’ın itiraflarından sonra Sheental’in kendisine karşı kurnazca bir oyun oynadığını anlayan Arnav onu takip etmeye karar verir. Arnav çok geçmeden Sheental’in Aarav’ı bir yetimhaneden aldığını ve onu tıpkı kendisi gibi davranması için eğittiğini öğrenir. Sheental’in amacı Arnav’a çok benzediği için evlatlık aldığı bu çocuğun babasının Arnav olduğunu Raizada malikânesindekilere inandırmak ve kendini aileye kabul ettirebilmektir. Arnav’ın gerçekleri öğrenmesinin ardından planı suya düşen Sheental ortadan kaybolmaya hazırlanıyordur. Diğer yandan Sheental’in yalanı yüzünden kavga eden Khushi ve Arnav’ın arasındaki buzlar erimektedir.

 

 

Bir Garip Aşk 93. Bölüm Neler Oldu?

Anjeli artık şıyamı hayatından çıkardığı gibi kalbindende çıkarır… herşey normale dönmüştür… arnav khushiyle at yarışlarına gitmek ister ama khushi sinemaya gitmek ister tabi khushi kazanır sinamaya gitmeye karar veiriler lakin khushi bütün ev halkını davet etmiştir arnav şaşkın olanları izler….. çünkü khushiyle başbaşa bi zaman geçirmeyi planlamıştır ama khushi herkesi toplar sinamaya öyle giderler…. ama sinama olayı tam komediye dönüşür arnav sinir küpüne döner ne karısının yanına oturabilmiştir nede başbaşa kalabilmiştir.. khushinin anlayışsızlığı arnavı çileden çıkarır..güç bela sinemede yanyana gelirler ama bu defada arnav karısnın elini bir türlü tutamaz arnav için büyük çileyey dönüşürü diğerleri ve khushi çok eğlenirler… eve dönüldüğünde arnav khushiye küser durumu anlamaya çalışan khushi arnavı dahada kızdırırve arnav ben sadece seninle başabaşa vakit geçirmek istedim ama senin beni anladığını düşünmüyorum der ve çıkar işe gider… khushi üzülür yaptığı düşüncesizlikten dolayı durumu düzeltmek için bişeyler yapmaya karar veiri ama herzamanki gibi eline yüzüne bulaştırır.. ofise gider tam toplantı esnasında ingiliz kıyafetleri giyerek arnavı çıleden çıkarır…ama durumu arnav düzeltir yine… ertesi gün arnavın doğum günüdür ve khushide büyük telaş vardır arnava çok güzel bir doğum günü planlar… ama aileden aldığı ciddi uyarılarla biraz duraksar çünkü arnav doğum günü kutlamaz ve çok sinirli olur.. sora arnavda doğum günü için sakın birşey yapmayay kalkma normal bir gün der… khushi buna rağmen takım elbise için arnavın ölçülerini bimbir güçlükler alır… ve sabah arnav uyanır doğum günüdür ve hiç birşey istememesine rağmen bir beklenti içindedir aslındaa… doğum gününü ne khushi kutlar nede evdekiler iştekilerde kutlamaz aslında çok canı sıkılırr.. iyice moreli bozulan arnav heryerde aslında küçük bir süpriz bekler lakin kimseden çıt çıkmazz… büyük hayal kırıklığına uğrar… arnav aslında kendi istemiştir ama beklenti içine girmiş olması ve doğum günün kutlanmamasının acısını khushiden çıkarır ve tartışırlar …. sonra arnav khushiyi kırdığı için ona mutfakta jelepi yapmaya kalkarr….. ama bu o karada kolay değildir sonra gece onun gönlünlünü yaptığı jelebilerle alır… bu arada jelebiler iğrenç olmuştur… khushi arnava hediyesini veiri lakin bi sorun vardır takım elbise 5 yaşında çocuğa göre olmuştur…. ertesi gün khushi terziye takım elbisenin hesabını sormak için gider ama orada kendisini bir sürpriz beklemektedir… arnavın aynısı bir çocuk arnavın takım elbisesiyle çıkar gelir oda elbisenin karıştığı ortaya çıkar.. khushi şaşkındır çünkü çocuk arnavın kopyasıdır. Bu benzerlik başka olaylara kapı aralıyacaktır.

 

 

Bir Garip Aşk 92. Bölüm Neler Oldu?

Arnav’ın yaptıklarına karşılık olarak Khushi onun sevdiği yiyeceklerden hazırlar. Arnav ve Aarav arasındaki şaşırtıcı benzerlik ikiliyi gören herkesi şaşkına çevirir. Khushi Aarav’ın Arnav’ın oğlu olduğundan şüphelenmektedir. Aarav’ın babasının kim olduğunu söylememesi üzerine onun okuluna giderek kimlik bilgilerini ele geçirmeye çalışır ancak başarılı olamaz.
Khushi, Arnav ve Aarav arasındaki şaşırtıcı benzerliğin sebebini merak etmektedir. Diğer yandan Arnav’ın kendisi için Jelabi tatlısı hazırlamasına bir teşekkür olarak hazırladığı kekleri onun yatağına götürür. Arnav ailesine Sheenatal’ı tanıtır ancak onlar da tıpkı Khushi gibi Arnav ve Aarav arasındaki benzerliğin sebebini anlamaya çalışırlar. Khushi, Aarav’ın yanına giderek ona babasının kim olduğunu sorar ancak bir yanıt alamaz. Daha sonra Okul Müdürünün yanına giderek Aarav ile ilgili belgeleri almaya çalışsa da başarılı olamaz. Arnav, Khushi’ye Sheental’ın eski kız arkadaşı olduğunu itiraf edecek mi?

 

 

Bir Garip Aşk 91. Bölüm Neler Oldu?

Arnav, Raizada malikânesinden kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı kendini kötü hisseder. Khushi’nin hatırlıyor olmasını ümit eder ancak Khushi’den de beklediği ilgiyi göremeyen Arnav onunla kavga eder. Yine bencilliğine yenik düştüğü için kendine kızan Arnav, Khushi’nin gönlünü almak için ona kendi elleriyle Jelabi tatlısı hazırlar.
Arnav ailesinden hiç kimsenin doğum gününü hatırlamamasından dolayı çok üzülür. Tek umudu Khushi’dir ancak Khushi de doğum gününü unutunca büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Arnav açıkça belli etmese de bu konuda alıngalık gösterir ve Khushi ile tartışırlar. Ancak daha sonra Khushi’ye yaptıklarından dolayı pişman olur ve onun gönlünü almak için mutfağa geçerek Jelabi tatlısı yapar. Diğer yandan Khushi, Arnav’a gitttiği elbise tasarım dükkânında tanıştığı bir çocuktan bahseder. Aynı çocuğu Nanda Kishore ile birlikte alışveriş yaparaken yeniden gören Khushi, o esnada bir çetenin çocuğu kaçırmaya çalıştığını farkeder ve onu kurtarmak ister. Arnav okuldan arkadaşı Sheental ve oğlu Aarav ile karşılaşır. Aarav, Khushi’nin kurtardığı çocuktur ve Khushi’yi onun nasıl canını riske atarak kendisini çetenin elinden kurtarmaya çalıştığını anlatır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir