0
Elif 248. Bölüm

Elif 248. Bölüm Melih Neden Öldü?

Diziler Dizi Haberleri 667 views
sponsorlu reklam

Elif 248. Bölüm Melih Neden Öldü?

 

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Elif, son bölümde üzücü bir sonla bitmişti. Melih karakterine hayat veren İlker Gürsoy, diziden çıkıyor. Son bölümde Elif ile birlikte arabayla uçurumdan aşağı düşen Melih’in, cansız bedenini denizden çıkarıyorlar. Dizinin hayranları ise şimdiden Melih’in ölmesine tepki gösterdi. Melih diziden çıkarsa izlemeyiz tarzında birçok paylaşım yapan dizi fanlarının çağrısına yapımcı firma ne cevap verecek henüz bilmiyoruz. Yeni gelişmeler olursa bildireceğiz. Dizinin önceki bölüm özetleri, açıklamaları haberimizde.

 

 

Elif 247. Bölümde Kaza Şoku!

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Melih’in arabası uçurumdan aşağı yuvarlanıyor. Kızına kavuşmak üzereyken ondan tamamen ayrıldığını düşünen Kenan ise aldığı haberle yıkılıyor. Öte yandan Melek, yeni bulduğu abisini ve canından çok sevdiği kızının acısıyla sarsılıyor.
Necdet balayında olsa da Melih’in kaza yapmasına sebep olacak hain planını gerçekleştirmiştir. Emiroğlu çiftliğinde herkes dört gözle Elif’in gelmesini beklerken Elif, dayısı ve Efruz’la arabanın içinde uçurumdan yuvarlanmıştır. Kenan, kızını beklerken aldığı haberle yıkılır. Kızına kavuşmak üzereyken ondan sonsuza kadar ayrı kalacağını düşünen Kenan için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Melek ise abisi ve kızının acısıyla büyük bir çöküntü yaşar.

 
Elif 246. Bölümde Neler Oldu?

Annesi, kendisine hamileyken zorla babasından uzaklaştırılan minik Elif, üvey babası tarafından çocuk tacirlerine verilmek istenince çareyi kaçmakta bulur. Hiç görmediği babasının çiftliğinde besleme olarak yaşamaya başlayan Elif, artık annesinden uzakta bambaşka bir hayata yelken açmıştır. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Annesine kavuşacağı günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Başrollerinde Selin Sezgin, Altuğ Seçkiner ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.

 

 

Elif 245. Bölüm Neler Oldu?

Arzu’nun tüm uğraşlarına rağmen Serdar, Elif’in hayatını kurtarır. . Elif’in izini kaybeden Melek çılgına döner ve çiftliğe giderek Arzu’ya hesap sorar. Elif’in çoktan toprağın altına girdiğine emin olan Arzu, hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi davranır. Serdar, Kenan’a Elif’in kızı olduğunu söylemeye kararlıdır. Gonca’nın elinde, Kenan’ı Serdar’a inandıracak bir kanıt vardır. Bunu Serdar’a verir. Serdar aynı anda hem Kenan’a hem . de Melek’e mesaj atarak onları aynı yere çağırır. Onca zamandır Kenan’dan saklanan gerçekler sonunda ortaya çıkar.

 

 

Elif 244. Bölüm Neler Oldu?

Gonca’yla Necdet imzaları atmış, Arzu buna . engel olamamıştır. Bundan sonra ipler artık Gonca’nın elindedir. İşleri istediği gibi gitmeyen Arzu, Aliye’nin Elif’i dışarı çıkardığını öğrenince iyice öfkelenir. Gonca’nın babasıyla evlenmesine ve Serdar’ın tehditlerine zaten çok kızgın olan Arzu’nun, Emiroğlu çiftliğinde Elif’i görmeye artık tahammülü yoktur. Arzu, işini sağlama almak için Elif’i ortadan kaldırmaya kararlıdır. Arzu, bu sefer . amacına ulaşabilecek mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Elif 248. Bölüm Melih Neden Öldü?” üzerine 2 yorum

  1. Elwen diyor ki:

    Melih ne qeder geri dönecekmi

  2. Elwen diyor ki:

    Melih diziye geri dönecekmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir