0
Elif 257. Bölüm

Elif 257. Bölümde Ailesine Kavuşacak Mı?

Diziler Dizi Haberleri 80 views
sponsorlu reklam

Elif 257. Bölümde Ailesine Kavuşacak Mı?

 

ZEYNEP İLE ELİF AYNI HASTANEDE

Kanal 7’nin büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Elif’te bu akşam Kiraz, Serdar’la ilgili gerçekleri öğrenir. Öte yandan hastalığı ilerleyen Elif, Zeynep’le aynı hastanede tedavi görür. Peki bu büyük rastlantı, elif’i ailesine kavuşturabilecek mi?
Kiraz, Serdar’ın Tuğçe’nin babası olduğunu duyunca çok şaşırmış; bunu bildiğini Arzu’ya belli etmemek için elinden geleni yapar. Arzu ise Kiraz’ın onları duyup duymadığından emin olmaya çalışır. Zeynep, Erkut’un yanında fenalaşır. Elif ise çok üşüttüğü için ateşi bir türlü düşmez. Muhsin onu hastaneye götürür. Elif’le Zeynep aynı hastanede tedavi olur. Necdet hastanedeyken Veysel ona ödemesi gereken parayı Gonca’ya verir. Gonca’yla Veysel arasındaki bu alışverişi Arzu görür ve eline Gonca’yla ilgili büyük bir koz geçirdiği için sevinir. Nurten, yanlarında kalan Elif’in aslında kim olduğunu öğrenir.

 

 

Elif 256. Bölüm Neler Oldu?

Dün akşam ki bölümde Selim dayanamayarak Necdet’i vurdu. Her ne kadar kötüye birşey olmaz denilse de, Selim polise gidip Necdet’i vurduğunu itiraf ederek teslim oldu. Bakalım Necdet ölecek mi? Tüm bunların yanında fenalaşan Zeynep doktora gitti ve hamile olduğunu öğrendi. Dizinin yeni bölümünde ilginç detaylar bizi bekliyor.
Gizli bir aşkın meyvesi olarak dünyaya gelen minik Elif’in öyküsü sezon boyunca Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Hafta içi her gün yayınlanan ve Mayıs ayında 183. bölümüyle sezon finali yapan dizinin yeni bölümleri Kanal 7 ekranlarında yerini aldı.
Hikaye: Annesi, kendisine hamileyken zorla babasından uzaklaştırılan minik Elif, üvey babası tarafından çocuk tacirlerine verilmek istenince çareyi kaçmakta bulur. Hiç görmediği babasının çiftliğinde besleme olarak yaşamaya başlayan Elif, artık annesinden uzakta bambaşka bir hayata yelken açmıştır. Çiftlikte Elif’i bekleyen acı sürprizler, Elif’in annesine duyduğu özlemi gün geçtikçe arttırmaktadır. Annesine kavuşacağı günün hayalini kuran Elif, vuslata erecek mi?
Başrollerinde Selin Sezgin, Altuğ Seçkiner ve ekranların en küçük oyuncularından Isabella Damla Güvenilir’in rol aldığı Elif, her kesimden izleyicinin kendisinden bir parça bulduğu içeriği ile yediden yetmişe herkesin gönlünü fethediyor.

 

 

Elif 255. Bölüm Neler Oldu?

İlgiyle takip edilen Elif’te bu akşam Selim, Necdet’le yüzleşmeye karar ve Necdet’in karşısına çıkar. Necdet’in kışkırtmalarına daha fazla dayanamayan Selim, kendine hâkim olamaz.
Kazanın sorumlusu olarak gördüğü Necdet’le yüzleşen Selim dönüşü olmayan bir hatanın eşiğindeyken Gonca çıkıp gelir. Tüm olanlara şahit olan Gonca ne yapacağını şaşırır. Elif hastalanınca, Muhsin bir süre daha onlarla kalması konusunda Nurten’i ikna eder. Veysel, Necdet’e olan borçlarını ödemek için Melek’in evini satışa çıkarınca Melek’i kendi evine getirir. Tülay ise Melek için endişelidir. Zeynep Gülnur’la dertleşirken fenalaşır. Gülnur Zeynep’i hastaneye götürür. Zeynep ise muayene sonunda duyduklarına inanamaz.

 

 

Elif 254. Bölüm Neler Oldu?

Elif’te bu akşam Zeynep’in Erkut’la buluştuğunu öğrenen Selim’in güveni sarsılır. Bunu fırsat bilen Necdet ise Selim’in üzerine gider. Öte yandan Zeynep, Selim’in başını beladan kurtarmaya çalışmaktadır.
Selim, Zeynep’in Erkut’la görüştüğünü öğrenince önce inanmaz ama Necdet onu tahrik edince kendine hâkim olamaz. Bu arada Zeynep de Erkut’la buluşmuş, Selim’in başı derde girmeden bir çözüm yolu bulmaya çalışmaktadır. Selim’in Zeynep’e olan güveni sarsılınca felaketler silsilesi peşlerini bırakmayacaktır. Elif’le Hamit sığınacakları güvenli bir yer bulurlar. Nurten, Melahat’ın yanında çalışmaya başlar. Veysel, parasına para katmak için oynadığı kumarı kaybeder. Fakat kumar masasında işler umduğu gibi gitmez.

 

 

Elif 253. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bugün Selim, Zeynep’e verdiği sözden vazgeçer ve Necdet’in karşısına çıkarak onunla yüzleşmeye karar verir. Elif’i aramaya devam eden Kenan artık ona çok yaklaşmıştır. Elif ve Hamit zorla tutuldukları kulübeden kaçmayı başarmıştır.
Kenan tüm imkanlarını kullanarak Elif’i aramaya devam etmektedir ancak yaşanan bir aksilik yüzünden tam Elif’e ulaşmışken onu kıl payı elinden kaçırır. Her şeyden habersiz olan Elif ise yeni arkadaşı Hamit ile kulübeden kaçmayı başarmıştır. Kenan tüm bu olup bitenlerden dolayı Mahmut’u sorumlu tutsa da onun üzerine fazla gitmez ve ondan Elif’i bulur ise kendisini araması karşılığında büyük bir ödül vereceğini söyler. Paranın kokusunu alan Mahmut, Elif’i bulma konusunda iyice hırslanır. Melek alıp başını çıkınca Selim’le Zeynep onu çok merak eder. Babasının borcu yüzünden Necdet’in evinde tutulan Murat’ı Feride merak etmeye başlar. Elif’le Hamit sokaklarda kaçarken hiç ummadıkları bir kadın onlara yardım eder. Selim, Necdet’ten hesap sormamak için Zeynep’e söz vermiş olsa da bu kararından vazgeçer ve Necdet’le yüzleşir. Necdet’ten duyduklarınaysa inanamayacaktır.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir