1
Elif 264. Bölüm

Elif 264. Bölüm Arzu ve Necdet Bozuşuyor

Diziler Dizi Haberleri 36 views
sponsorlu reklam

Elif 264. Bölüm Arzu ve Necdet Bozuşuyor

 

GONCA, ARZU İLE NECDET’İN ARASINI AÇIYOR

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Gonca, Necdet’e yokluğunda Arzu’nun kendisine neler yaptırdığını anlatır. Selim ile duruşması yaklaşan Necdet, Erkut’tan kendisi için bir iş yapmasını ister. Zeynep, Selim’e hamile olduğunu söyleyeceği sırada Selim ona bağırmaya başlar.
Necdet’in evinde Zeynep’in fularını gören Selim kıskançlık krizleri geçirmektedir. Zeynep tam Selim’e hamile olduğunu söyleyeceği sırada büyük bir kızgınlıkla eve gelen Selim ona bağırmaya başlar. Gonca, Necdet’in yokluğunda Arzu’nun ona zorla yaptırdıklarını anlatınca Necdet karısına inanır ve Arzu’yu azarlamaya başlar. Diğer yandan Selim ile duruşması yaklaşan Necdet’in Erkut’a bir teklifi vardır. Zeynep yine fenalaşınca Aliye Hanım onu hastaneye götürür. Aliye Hanım bu sefer babaanne olacağını öğrenebilecek midir?

 

 

Elif 263. Bölüm Neler Oldu?

Murat ile Feride tam Melek’in evine girip Elif’i bulacağı sırada Veysel arar ve onlardan hemen kafeye gelmelerini ister. Arzu’yu uzun zamandan beri göremeyen Tuğçe, annesini görünce büyük bir sevinç yaşar. Zeynep, Selim’in kendisi ile görüşme talebini reddettiği için çok üzgündür. Nurten çiftlikte olup biten tüm gelişmeleri Seher’den öğrenmektedir. Hastaneden taburcu olan Necdet’in Selim’e olan kızgınlığı devam etmektedir. Melahat, Nurten’den Elif için elbise almasını isteyerek ona para verir ancak Nurten bu paraları Arzu’dan aldığı paraların yanına koyacaktır. Bu durumu fark eden Melahat’ın bir planı vardır. Kenan Zeynep’i Selim’le görüşe götürür ancak Selim, Kenan geldi diye görüşe çıksa da karşısında Zeynep’i görünce çok kızar.

 

 

Elif 262. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bugün, Melek yüzünden vicdan azabı çeken Veysel, ona yardımcı olabilmek için kafede çalışmaya başlar. Zengin olma planları yapan Seher ve Nurten ikilisi artık çiftlikte olup bitenleri daha yakından takip etmektedir.
Arzu’nun babasının evinde kalacağını öğrenen Gonca bu durum karşısında sakinliğini koruyamaz. Melek’in başına gelenlerden dolayı kendini sorumlu tutan ve ona karşı kendini mahcup hisseden Veysel, kafede işlerin başına geçer. Seher, Nurten ile planladıkları gibi çiftlikte çalışmaya başlar. Elif’in haline acıyan Melahat ona yardımcı olur. Murat ile Feride, Melahat’ın evinde Elif ile karşılaşabilecek mi?

 

 

Elif 261. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bugün, Nurten ve Seher, Elif için yeni bir plan hazırlığındadır. Aliye Hanım Zeynep’teki durgunluğu fark eder ve bu durumun sebebini araştırmaya başlar. Diğer yandan Kenan artık Arzu’nun yalanlarını daha fazla dinlemek istememektedir.
Arzu’nun gerçek yüzünü gören Nurten, Elif’i onun elinden kurtarabilmek için her şeyi göze alır. Sadık ve Kiraz’ın yokluğunu fark eden Aliye Hanım bu durumdan şüphelenerek onların nerede olduğunu araştırmaya başlar. Diğer yandan Selim ile kavga eden Zeynep’teki durgunluk da Aliye Hanım’ın gözünden kaçmaz. Nurten çiftlikte olup bitenleri Seher’e anlatınca ikili Elif ile ilgili yeni bir plan yapar. Elif artık onlar için zenginliğin kapısını aralayacak değerli bir hazinenin anahtarıdır. Çiftliktekiler bütün gün ortalarda gözükmeyen Arzu’nun nerede olduğunu merak ederler. Kenan, Arzu’nun yalanlarını dinlemekten sıkılmıştır ve gerçekleri öğrenmeye karar verir.

 

 

Elif 260. Bölüm Neler Oldu?

Selim ile Zeynep’in arasını bozan Arzu diğer yandan Elif’ten kurtulmaya çalışmaktadır. Erkut’un yardımıyla Necdet’in elinden kurtulma imkanı yakalayan Gonca, Necdet’in yapacaklarından korktuğu için kaçmak istemez. Nurten, Arzu’nun gerçek kimliğini öğrenmiştir.
Karşısında Elif’le Nurten’i gören Ayten büyük bir şaşkınlık yaşar. Arzu’nun Selim için hazırladığı plan işe yarar ve ikilinin gizlice görüştüğünü düşünen Zeynep ile Selim’in arası açılır. Erkut, Gonca’yı Necdet’in elinden kurtarır ancak o Necdet’e karşı duyduğu korkudan dolayı kaçmak istemez. Arzu, Elif’ten kurtulmak için yeni bir plan yapar ve Elif çiftliğe sağ salim ulaşmadan onun işini bitirmek ister. Diğer yandan Arzu’nun gerçek kimliğini öğrenen Nurten artık daha temkinli hareket etmektedir.

 

 

Elif 259. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Elif’te bu akşam, Nurten Elif’i ailesine teslim edip büyük ödülü almak için çiftliğe gider. Fakat çiftlikte kendilerini karşılayan kişi hiç ummadıkları birisidir.
Her yerde Elif’i arayan Muhsin, sonunda Elif’i bulur. Nurten öğrendiklerini Seher’e anlatır. Onlar da Elif’i aramaya çıkar. Kiraz’la Sadık, Arzu’nun tehditleriyle yaşayamayacaklarına karar vererek kendi yollarına gider. Tülay, Zeynep’in durumundan Aliye’ye bahsedince, Aliye’yle Kenan Zeynep’i çiftliğe getirmek üzere almaya gider. Nurten, kayıp ilanında belirtilen parayı alabilmek için Seher’le bir plan yaparak Elif’i çiftliğe götürür. Peki, çiftlikte onları kim karşılayacaktır?

 

 

Elif 258. Bölüm Neler Oldu?

Elif’te bu akşam, Kenan’ın Elif için gazetelere verdiği ilanı gören Nurten, Elif’i bulup ailesine teslim etmek ister. Bu planından ve alacağı büyük paradan kocasına bahsetmeyen Nurten başarılı olabilecek midir?
Nurten, çok zengin bir ailenin kızı olduğunu öğrenince Elif’in peşine düşer. Fakat Elif, Muhsin’in elinden kaçmayı başarır. Nurten, kayıp ilanından Muhsin’e bahsetmez ve birlikte Elif’i ararlar. Muhsin, karısının vicdanının rahat etmediğini düşünür. Arzu’nun tehdidiyle karşı karşıya kalan Gonca çaresiz bir halde boşanma dilekçesini yazmak zorunda kalır. Gonca, Arzu’nun bu hain oyunundan nasıl kurtulacaktır? Öte yandan Kiraz, duyduklarını Aliye’ye söylemeye karar verir.

 

 

Elif 257. Bölüm Neler Oldu?

Kanal 7’nin büyük bir beğeniyle takip edilen dizisi Elif’te bu akşam Kiraz, Serdar’la ilgili gerçekleri öğrenir. Öte yandan hastalığı ilerleyen Elif, Zeynep’le aynı hastanede tedavi görür. Peki bu büyük rastlantı, elif’i ailesine kavuşturabilecek mi?
Kiraz, Serdar’ın Tuğçe’nin babası olduğunu duyunca çok şaşırmış; bunu bildiğini Arzu’ya belli etmemek için elinden geleni yapar. Arzu ise Kiraz’ın onları duyup duymadığından emin olmaya çalışır. Zeynep, Erkut’un yanında fenalaşır. Elif ise çok üşüttüğü için ateşi bir türlü düşmez. Muhsin onu hastaneye götürür. Elif’le Zeynep aynı hastanede tedavi olur. Necdet hastanedeyken Veysel ona ödemesi gereken parayı Gonca’ya verir. Gonca’yla Veysel arasındaki bu alışverişi Arzu görür ve eline Gonca’yla ilgili büyük bir koz geçirdiği için sevinir. Nurten, yanlarında kalan Elif’in aslında kim olduğunu öğrenir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir