Elif 272. Bölüm Tuğçe Kayboluyor

 0

Elif 272. Bölüm Tuğçe Kayboluyor

Diziler Dizi Haberleri 3 views
sponsorlu reklam

Elif 272. Bölüm Tuğçe Kayboluyor

 

TUĞÇE ORTADAN KAYBOLUYOR

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bugün Arzu’yu Necdet’in evine bırakan Kenan onun çiftliğe dönüşünü yasaklar. Serdar kızını kaçırmak için harekete geçer. Kızına ulaşamayan Kenan, Tuğçe’nin o gün okula uğramadığını öğrenir.
Arzu’nun yalanlarını daha fazla dinlemek istemeyen Kenan onu ait olduğu yere, babası Necdet’in yanına bırakır ve ona bir daha çiftliğe gelmemesini söyler. Bu kavgadan yararlanmak isteyen Serdar kızını kaçırmak için hazırladığı planı gerçekleştirmeye karar verir. Necdet’in elinden kurtulmayı başaran Veysel kendine saklanacak yeni bir mekân aramaya başlar. Tuğçe’nin okuldan dönüşü gecikince çiftliktekiler meraklanmaya başlar. Okula giden Kenan, kızının o gün hiç okula gelmediğini öğrenince şok olur. Tüm gününü sokaklarda geçiren Tuğçe başına gelen aksiliklerden nasıl kurtulabilecek?

 

 

Elif 271. Bölüm Neler Oldu?

Kızı Elif’i Nurten’in yanında gören Melek kızını bulmaya ilk kez bu kadar yaklaşmıştır. Kenan olup biteni anlamak için Zeynep’i takip eder ancak şahit olduğu olaylar onu derinden sarsar. Necdet, Veysel’i aramaya devam etmektedir.
Nurten ile kızı Elif’i tesadüfen gören Melek onların arkasından koşmaya başlar. Kenan, Selim ile Zeynep arasında olup bitenleri anlamak için Zeynep’i takip etmeye karar verir ancak rüyada bile görse inanmayacağı olaylara şahit olur ve Zeynep’e karşı duyduğu tüm güven bir anda yıkılır. Necdet’ten köşe bucak kaçan Veysel’in artık gidecek yeri kalmamıştır. Tuğçe babasının tavırlarındaki değişikliğe anlam veremez ve onun kötü şeyler yaptığından şüphelenmeye başlar. Hafızasını yeniden toparlamaya başlayan Kenan, Erkut’un gerçekte kim olduğunu hatırlayınca karısının gözünün yaşına bakmaz ve onu çiftlikten kovar.

 

 

Elif 270. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bu akşam, paralarını çaldığı için Veysel’e olan kızgınlığı devam eden Necdet ona kötü bir sürpriz yapar. Serdar, Tuğçe’yi Arzu’dan kaçırmak için yaptığı planı kızına anlatır. Melahat ile tanışan Melek, Elif’e ilk kez bu kadar yaklaşmıştır.
Necdet’in kötü sürprizi Veysel’in hevesini kursağında bırakır. Kızını Arzu’nun elinden kaçırmak isteyen Serdar planlarını Tuğçe’ye anlatır. Kızını aramaya devam eden Melek’in Melahat ile tanışması onu kızı Elif’e bir adım daha yaklaştırmıştır. Diğer yandan gece geç saatlere kadar eve gelmeyen Veysel’den bir türlü haber alamayan Tülay, olan biteni öğrenince büyük bir şaşkınlık yaşar. Nurten, Elif’i yine iş yapması için Melahat’ın evine götürmüştür. Melek ve Elif karşılaşabilecek mi?

 

 

Elif 269. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bu akşam, Selim’in Zeynep’e karşı kızgınlığı devam etmektedir. İkili arasında olup bitenlere anlam veremeyen Kenan, kardeşinden Zeynep ile arasını düzeltmesini ister. Arzu’nun Elif’i yok etme planını öğrenen Nurten artık ona karşı daha rahat . davranmaktadır.
Selim’in gözleri Zeynep’e duyduğu kızgınlıktan dolayı kararmıştır ve Zeynep’ten doğacak olan bebeği istemez. Arzu’nun Elif’i öldürme planlarını öğrenen Nurten’in de elinde artık önemli bir koz vardır. Kenan ise Selim’den Zeynep’e yaptıklarının hesabını sormakta kararlıdır. Muhsin, Elif’in dediği gibi yapar ve Veysel ile ödeşmek için ondan sokaktaki kimsesiz çocukları doyurmasını ister. . Nurten ise Muhsin’i küçük bir çocuktan akıl alarak hareket etmekle suçlamaktadır. Diğer yandan Serdar kızını Arzu’nun elinden almak için herşeyi göze almıştır. Selim’in kızgınlığı geçecek mi?

 

 

Elif 268. Bölüm Neler Oldu?

Necdet’in gösterdiği fotoğraflar yüzünden Selim ve Zeynep’in arası açılır. Selim artık Zeynep’in karnındaki çocuğu istememektedir. Muhsin, Nurten’deki paraların sırrını çözer ancak Seher’in de bu işin içerisinde olduğunu öğrenince kandırıldığını anlar.
Erkut ile Zeynep’in fotoğraflarını gören Selim deliye döner ve Zeynep’ten bunun hesabını sormaya karar verir. Muhsin, Nurten’deki paranın kaynağını bulur ama işin içinde Seher’in de olduğunu görünce kandırıldığını anlar. Arzu’nun Nurten’le Elif için pazarlık yaptığını gören Seher’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Tülay ve Veysel’in birbirlerine söylediği yalanlar gün yüzüne çıkar. Zeynep’in hamile olduğunu öğrenen Kenan, kardeşinin Zeynep’e karşı düşüncelerini değiştirmesini ister. Zeynep ise Selim’in kabul etmek istemediği bir bebeği nasıl dünyaya getireceğini düşünmektedir.

 

 

Elif 267. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi ‘Elif’te bugün, Erkut ve Zeynep arasındaki yakınlaşmayı fırsat bilen Necdet’in Selim’i üzecek bir planı vardır. Muhsin, Nurten’deki paraların nereden geldiğini araştırmaktadır. Selim ve Zeynep arasında yaşanana tatsız olaylardan haberdar olan Kenan onları barıştırmak için çabalar.
Erkut yine zaafına yenik düşmüş ve kendisinden yardım isteyen Zeynep’ten sevgisine karşılık vermesini istemiştir. Bu isteği duyan Zeynep şok olur. Olup bitenleri gizlice takip eden Necdet ise ikili arasında yaşananları gizlice kaydederek Selim’in canını yakmak ister. Diğer yandan kocasından gizli hareket eden Nurten’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Muhsin, Nurten’in paraları nereden aldığını öğrenmeye kararlıdır. Selim, Kenan’ın çabaları sayesinde Zeynep’le görüşmeyi kabul etmişken Necdet’in izlettiği görüntüler yüzünden görüşmeden vazgeçer. Zeynep ve Selim arasında soğuk rüzgarlar esmeye başlamıştır.

 

 

Elif 266. Bölüm Neler Oldu?

Selim’in aldığı hapis cezası herkesi şaşırtır. Kardeşinin bu duruma düşmesinden dolayı Necdet’i sorumlu tutan Kenan ondan intikam almak istemektedir. Zeynep yine Erkut’un yardımına ihtiyaç duyar ancak Erkut yine onu pişman edecektir.
Duruşmada Selim hakkında verilen mahkeme kararı herkesi şok eder. Arzu’nun peşini bırakmaya niyeti olmayan Serdar onu takip etmeye devam etmektedir. Kenan kardeşinin başına gelenlerin hesabını Selim’den sormaya karar verir. Nurten’in evde sakladığı paraları bulan Muhsin ortadan kaybolur. Kocasının başına gelenlere bir türlü inanamayan Zeynep, Erkut’un karşısına çıkar. Ancak Erkut yine eski defterleri açmaya kararlıdır.

 

 

Elif 265. Bölüm Neler Oldu?

Ekranların ilgiyle izlenen dizisi Elif’te bu akşam Kenan, Selim ile Zeynep arasındaki soğukluğa bir anlam veremez. Babası ile tartışan Arzu çiftliğe geri döndüğünde kimse yanına yaklaşmaya cesaret edemez. Diğer yandan Zeynep’in hamile olduğunu öğrenen Aliye Hanım büyük bir şaşkınlık yaşar.
Zeynep’in Selim’den hamile olduğunu öğrenen Aliye Hanım bu duruma her ne kadar şaşırsa da babaanne olacağı için çok sevinir. Babası ile Gonca’nın söyledikleri yüzünden tartışan Arzu sinirli bir şekilde çiftliğe geri döner. Arzu ile işbirliği içerisinde olan Melahat’ın yeni bir planı vardır. Selim ile Arzu arasında yaşananlardan habersiz olan Kenan, ikili arasındaki sessizliğe anlam veremez ve bu durumun sebebini araştırmaya başlar. Necdet’in teklifini kabul eden Erkut, Selim’in cezaevinden çıkmasına yardımcı olabilecek mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir