0
Elif 302. Bölüm

Elif 302. Bölüm Seher’in Gerçek Yüzü Ortaya Çıkıyor!

Diziler Dizi Haberleri 33 views
sponsorlu reklam

Elif 302. Bölüm Özeti – 14 Mart Pazartesi

 

ARZU, SEHER’İN GERÇEK YÜZÜNÜ ORTAYA ÇIKARIYOR

Yeni hayatına çabuk alışan Elif, Asuman ve İnci’nin elindedir artık. Kirli planları ortaya çıkan Seher kimsenin yüzüne bakamaz hale gelmiştir. Erkut’u Gonca’ya yardım ederken yakalayan Necdet büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Asuman ve İnci, Elif’i bundan sonra kendileri ile yaşayacağı fikrine alıştırmaya çalışır. Ancak Elif çoktan yeni evindeki büyülü ve renkli dünyaya hayran kalmıştır. Arzu, Seher’in gerçek yüzünü ortaya çıkarınca Seher utancından kaçacak yer arar. Diğer yandan Seher’in yokluğunda çiftlikteki işler ve Tuğçe’nin bakımı Zeynep’le Selim’e kalır. Necdet, Erkut’u Gonca’ya yardım ederken yakalar. Feride’yle birlikte yaşayan Melek ve Tülay, Murat’ın da yardımlarıyla birbirlerine destek olur. Melek, Elif’i bulmak için harekete geçer.

 

 

Elif 301. Bölüm Neler Oldu?

Necdet, Elif’i 1 ay boyunca samanlıkta saklar ve ona işkence eder. Geçen süre zarfında Arzu babasının sayesinde hapisten çıkar. Zeynep ve Selim, Aliye Hanım’a itaat etmez ve çiftlikten ayrılır. Bu durumu kaldıramayan Aliye Hanım ise kısmi felç geçirir. Veysel, Melek’in hastanede oluşundan faydalanarak onun kafesini satar. Gonca, Elif’ yapılanları görünce onu zamanında Kenan’a teslim etmediği için pişmanlık duyar.
Yaşananların üzerinden 1 ay geçmiştir. Necdet bu süre boyunca Elif’i samanlıkta hapsetmiş, ona yapmadığını bırakmamıştır. Melek bir aylık tedavi sonucunda taburcu olur. Arzu kazadan sonra tutuklanır ancak Necdet’in çabaları sayesinde tahliye olur. Elif kendince samanlıktan kaçma planları yapar. Geçen sürede Selim’le Zeynep çiftlikten ayrılmış, Aliye ise tüm olanları kaldıramamış ve kısmi felç geçirmiştir. Veysel Melek’in kafesini başka birine satınca, bundan sonra Melek’in ne bir kalacak yeri ne de işletecek bir dükkânı vardır. Gonca ise Elif’i babasına teslim etmediğine pişman olmuştur ve onu samanlıkta tutan Necdet’ten kurtarmaya karar verir. Ancak o bunun bedelini ağır bir şekilde ödeyecektir. Yaşananların ardından Necdet, Elif’i başka bir yerde saklamaya karar verir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir