0
Elif 305. Bölüm

Elif 305. Bölüm Kenan ve Melek Güçlerini Birleştiriyor

Diziler Dizi Haberleri 16 views
sponsorlu reklam

Elif 305. Bölüm Özeti – 17 Mart Perşembe

 

MELEK VE KENAN GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRİYOR

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Elif’te, televizyonda Elif’in annesi tarafından arandığını gören Asuman, Cemal’e bunun hesabını sorar. Elif’i her yerde arayan Kenan ve Melek birlikte hareket etmeye karar verirler. Veysel ise kendini Tülay ve Melek’e affettirebilmek için çalışmaktadır.
Asuman televizyonda Elif ile ilgili gördüğü haberin hesabını babasından sorar. Cemal ise Asuman’ın işlerine burnunu sokmasından rahatsız olur ve kızı için hazırladığı planı hızlandırır. Elif’in sihirli güçleri olduğuna inan İnci onun sayesinde ablasına yardımcı olabileceğini düşünür. Veysel, Melek ve Tülay’a kendini affettirmek için elinden geleni yapar. Kenan ve Melek, Elif’i bulmak için birlikte hareket etmeye karar verirler. Asuman babasının hain planlarından kaçmanın bir yolunu bulur.

 

 

Elif 304. Bölüm Neler Oldu?

Asuman, Elif’in yardımı sayesinde rahat bir nefes alır. Melek bir haber programına katılarak kızından uzun zamandan beri haber alamadığını ve onu her yerde aradığını söyler. Elif’in fotoğrafını televizyonda gören Asuman büyük bir şaşkınlık yaşar. Gonca’nın bayılmasının ardından soluğu hastanede alan Necdet müjdeli haberi alınca geçmişi unutmaya karar verir.
Elif sayesinde başındaki beladan kurtulan Asuman ona güvenebileceğini anlar. Elif’i aramaya devam eden Melek katıldığı bir haber programında Elif’in fotoğrafını göstererek kızını görenlerin kendisine haber vermesini ister. Necdet’e kendini kötü hissettiğini söyledikten sonra aniden bayılan Gonca hemen hastaneye kaldırılır. Doktorun Necdet’e baba olacağını söylemesinin ardından Gonca’ya duyduğu kızgınlığı unutan Necdet geçmişi unutmaya karar verir. Sedat’ın kendisine duyduğu ilgiden yararlanmak isteyen Asuman’ın yeni bir planı vardır ancak televizyonda Elif’i görünce ne yapacağını şaşırır.

 

 

Elif 303. Bölüm Neler Oldu?

Elif ve İnci evdeki kostümlerden birini yırtar. İkili Asuman’ın bu duruma vereceği tepkiden korktukları için sorunu mendi başlarına halletmeye çalışırlar. Necdet’i karşısında gören Gonca tüm hıncını ondan çıkartır.
Evde bulduğu renkli kostümlerin büyüsüne kapılan Elif ve İnci, kostümlerden birini kazayla yırtar. Bu sorunu Asuman’a haber vermeden çözmek için kendilerince bir çözüm bulurlar. Gonca kendisini görmeye gelen Necdet’i karşısında görünce tüm hiddetiyle ona bağırmaya başlar. Asuman babasının planlarından habersiz, kendi dünyasında var olmaya çalışırken başı derde girer. Onu bu dertten hiç beklemediği biri kurtaracaktır.

 

 

Elif 302. Bölüm Neler Oldu?

Yeni hayatına çabuk alışan Elif, Asuman ve İnci’nin elindedir artık. Kirli planları ortaya çıkan Seher kimsenin yüzüne bakamaz hale gelmiştir. Erkut’u Gonca’ya yardım ederken yakalayan Necdet büyük bir hayal kırıklığına uğrar.
Asuman ve İnci, Elif’i bundan sonra kendileri ile yaşayacağı fikrine alıştırmaya çalışır. Ancak Elif çoktan yeni evindeki büyülü ve renkli dünyaya hayran kalmıştır. Arzu, Seher’in gerçek yüzünü ortaya çıkarınca Seher utancından kaçacak yer arar. Diğer yandan Seher’in yokluğunda çiftlikteki işler ve Tuğçe’nin bakımı Zeynep’le Selim’e kalır. Necdet, Erkut’u Gonca’ya yardım ederken yakalar. Feride’yle birlikte yaşayan Melek ve Tülay, Murat’ın da yardımlarıyla birbirlerine destek olur. Melek, Elif’i bulmak için harekete geçer.

 

 

Elif 301. Bölüm Neler Oldu?

Necdet, Elif’i 1 ay boyunca samanlıkta saklar ve ona işkence eder. Geçen süre zarfında Arzu babasının sayesinde hapisten çıkar. Zeynep ve Selim, Aliye Hanım’a itaat etmez ve çiftlikten ayrılır. Bu durumu kaldıramayan Aliye Hanım ise kısmi felç geçirir. Veysel, Melek’in hastanede oluşundan faydalanarak onun kafesini satar. Gonca, Elif’ yapılanları görünce onu zamanında Kenan’a teslim etmediği için pişmanlık duyar.
Yaşananların üzerinden 1 ay geçmiştir. Necdet bu süre boyunca Elif’i samanlıkta hapsetmiş, ona yapmadığını bırakmamıştır. Melek bir aylık tedavi sonucunda taburcu olur. Arzu kazadan sonra tutuklanır ancak Necdet’in çabaları sayesinde tahliye olur. Elif kendince samanlıktan kaçma planları yapar. Geçen sürede Selim’le Zeynep çiftlikten ayrılmış, Aliye ise tüm olanları kaldıramamış ve kısmi felç geçirmiştir. Veysel Melek’in kafesini başka birine satınca, bundan sonra Melek’in ne bir kalacak yeri ne de işletecek bir dükkânı vardır. Gonca ise Elif’i babasına teslim etmediğine pişman olmuştur ve onu samanlıkta tutan Necdet’ten kurtarmaya karar verir. Ancak o bunun bedelini ağır bir şekilde ödeyecektir. Yaşananların ardından Necdet, Elif’i başka bir yerde saklamaya karar verir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir