0
eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 13. bölüm

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Hızır Hapse Mi Giriyor?

Diziler Dizi Haberleri 65 views
sponsorlu reklam

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm

 

Büyük Restleşme

Özlem’in kaçırılmasıyla birlikte Ünal Kaplan düğmeye basar. Artık herkes büyük bir savaşın ortasındadır. Beş yeni üyesiyle bir kez daha toplanan masanın sürpriz konuğu ise Nevzat Çankırı’dır. Nevzat’la restleşip bağımsız bir lider olarak koltuğunda oturmaya karar veren Hızır’ı, devlet, masasına kadar gelip açık tehdit eder. Kadınların birbiriyle olan savaşında da Meryem’e gözdağı vermeye kalkan Nazlı, hesap edemediği bir tepkiyle karşılaşır. Yaşanacak sürpriz gelişme ise emniyetin Çakırbeyli ailesinin kapısını yeniden çalması olacaktır.

 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Fragmanı

 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 12. Bölümde Neler Olmuştu Bir Göz Atalım.

 

Masada Dengeler Değişiyor

Ünay Kaplan tüm masanın kaderini etkileyecek bir karar almış ve masanın yönetimini Hızır’a vermişti. Hızır’sa masaya oturduğu ilk andan itibaren boş durmamış, masanın karakterini değiştirecek hamleler yapmaya başlamıştı. Masada 2 kişinin yeri boştu. 3 kişide Hızır Çakırbeyli tarafından masadan kaldırıldı. Hızır’ın planladığı köklü değişimle birlikte masaya 5 yeni üye oturacak.

Alparslan ve Özlem İlişkisi Sona Eriyor

Ünal Kaplan’ın Hızır’a yönelik yaptığı uyarılar sonucunda Alparslan ailesini zor durumda bırakmamak adına zor da olsa Özlem’e ayrılmaları gerektiğini söylüyor ve ilişkileri sona eriyor.

Depoda Bundan Sona Ne Olacağı Tartışılıyor

Hızır’ın yakınları bir yandan reislerinin liderliğinin keyfini sürerken, diğer bir yandan da buradan sonra ne olacak sorusuna cevap bulmak istiyorlar.

Hayriye Eve Döner

Meryem ve Hayriye Çakırbeyli arasında bazı sözlü sürtüşmeler yaşanmış ve Hayriye Hanım evden ayrılma kararı almıştı. Artık bu ayrılığa son verildi ve Hayriye tekrar eve döndü.

Mahmut ve Yaren Evlenme Konusunda Kararlıdır

İlyas’ın baş belası olan Mahmut Yaren’le evlenme konusunda kararlıdır.

Ünal yeni planlar yapmaktadır.

Ünal Kaplan’ın masa yönetimini Hızır’a vermesinin ardında yatan gizli bir plan bulunmaktadır. Hızır’ın arkasında devletin olduğunu düşünür ve arkadaki bu gücü görebilmek adına masayı Hızır’a vermiştir.

Hayriye ve Meryem Arasında Buzlar Erir.

Meryem ve kayın validesi arasında bir süredir gerginlik yaşanmaktaydı. Her ikisi de ılımlı bir tavır sergiler ve bu gerginlik sona erer. Hayriye hanım Meryem’in tek kızı olduğunu, hep onun arkasında duracağını söyler.

Şahin Ağa Masa Teklifini Reddeder.

Hızır, masadaki boş sandalyelerden birisine oturması konusunda Şahin Ağa’ya teklifte bulunur. Fakat bu teklifi kabul edilmez.

Meryem ve Nazlı Görüşmesi Kazayla Sonuçlanır.

Nazlı, evine kendisini öldürmek için gelen ismin Dursun olduğunu öğrenir ve Meryem’e karşı koz olması adına ses kaydını alır. Durum üzerine sinirlenen Meryem hem kendisini hem de nazlıyı intihara sürükler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 13. Bölüm Hızır Hapse Mi Giriyor?” üzerine 1 yorum

  1. anıl diyor ki:

    ben bu diziyi çok seviyorum çakır hapse girmesin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir