Gecenin Kraliçesi 10. Bölüm Ayrılık Vakti

 0

Gecenin Kraliçesi 10. Bölüm Ayrılık Vakti

Diziler Dizi Haberleri 73 views
sponsorlu reklam

Gecenin Kraliçesi 10. Bölüm Ayrılık Vakti

 

Kader Kartal ve Selin’i bir kez daha ayırıyor!

Kartal Aziz’den kaybettiği hayatının, babasının ölümünün hesabını sorar. Aziz’in söyleyeceği fazla bir şey yoktur. Tek isteği hayatta kalmaktır. Ama silah ateş alır ve Aziz vurulur.
Selin’i öldürmeye kalkan Esra ne yapacağını bilemez haldedir. Ne yapıp eder hastaneye gelir. Selin’in Esra’yla yüzleşmesi kolay olmayacaktır. Esra’nın Selin’den tek bir isteği vardır.
Kartal ne kadar ikna etmeye çalışsa da polisler onu cinayete teşebbüsten tutuklar.
Aziz’in vurulması aileyi dehşete uğratır. Üstelik Esra, Kartal ve Selin’in arasındaki ilişkiyi herkese söyler. Artık Alkan ailesi için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
Aziz hayatta kalma mücadelesi verirken Kartal mahkemeye çıkar. Hiç ummadığı bir sonuçla karşı karşıya kalır.

 

 

Gecenin Kraliçesi 9. Bölüm Neler Oldu?

Babasının katilinin Aziz olduğunu öğrenen Kartal’ın hayatı alt üst olmuştur. Baba bildiği, yıllarını verdiği Aziz çocukluğunun da, geleceğinin de hırsızıdır.
Aziz ise Kartal’ın öğrendiklerinden bihaber, Osman’a şirketin yarısını vermek üzeredir. Ailesi gözünün önünde darmadağın olurken resmen çaresizdir.
Hüma da büyük bir hayal kırıklığı yaşamaktadır, Aziz’le ipler artık kopmuştur. Ve sonunun nereye varacağını bilmeden büyük bir karar alır.
Şirketle ilgili olanlar umurunda olmayan Esra için ise tek hedef Selin’dir. Onunla baş başa kalacak, her şeyi onun ağzından öğrenecektir. Bedeli ne olursa olsun Kartal’ı Ona bırakmaya hiç niyeti yoktur.
Mert ise hiç bilmediği bir yöne itilmektedir. Ailesiyle yaşadıkları bir yana duygusal dünyası da O farkında olmadan değişmek üzeredir.
Selin büyük bir tehlikeyle karşı karşıyayken, Kartal kendi hayatına dair bilmediği sırları öğrenmektedir birer birer. Sadece babasıyla ilgili değil, Selin’le ilgili olanları da… Artık Aziz’in Kartal’a hesap verme vakti gelmiştir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir