0
göç zamanı 7. bölüm

Göç Zamanı 7. Bölüm Cennet’in Sakladığı Sır Ne?

Diziler Dizi Haberleri 9 views
sponsorlu reklam

Göç Zamanı 7. Bölüm Cennet’in Sakladığı Sır Ne?

 

Cennet’in yıllardır sakladığı sır ortaya çıkıyor.

Cennet’in yıllardır sakladığı sır; Güneş’in erkek evlat olduğu ortaya çıkar. Bu haberin şoku Yemin’in ilk defa Cennet’i bir nebze de olsa anlamasına sebep olur.

Abi olarak ilk defa Güneş’e yaklaşmaya çalışır. Güneş’in açılması kolay değildir.

Diğer yandan Mardin’den Faysal Ağa’dan haber gelir. Parasını istiyordur. Hanım, Faysal’ın başlarına bela olacağını anladığında Cennet’ten çocukları karşılığında ödemesi imkansız olan parayı ister.

Cennet, çocuklarını kurtarmak için parayı ararken, çaresiz anında başka bir düşmanının ağına düşer.

Sevgi, Cennet’i akçayılanın diğer yarısı olan Yılmaz’dan uzak tutmaya çalışırken başarılı olamaz. Cennet’i bir sürpriz beklemektedir.

 

 

Göç Zamanı 6. Bölüm Neler Oldu?

Cennet ve kızları Yılmaz’ın evini terk edince adeta sokakta kalmış oldular. Cennet yine de boş durmayıp para kazanmaya çalışıyordu ama bulabildiği işler hep geçiciydi. Başlarını sokacak ev bulmanın bu kadar zor olacağını tahmin edememişlerdi. Bu koca şehirde yapayalnız kalmışlardı. Yılmaz ve Artem onların izini kaybetmiş, sonradan Demir sayesinde tekrar bulmuştu. Zümrüt, Demir’den uzak kalmak için çaba sarf etse de, Demir’in ondan vaz geçmek gibi bir niyeti yoktur. Tüm bunlar olurken, Cennet, Hanım ve Yemin’in Bilal’in yanına yerleştiğini öğrenir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir