1
güllerin-savaşı-642x320

Güllerin Savaşı Ne Zaman Sona Erecek?

Diziler Dizi Haberleri 1.413 views
sponsorlu reklam

Kanal D’nin bol entrikalı dizisi Güllerin savaşı ne zaman final yapacak? Birbiri ardına biten diziler gibi final yapması beklenen Güllerin Savaşında son durum.

Yeni sezon başlar başlamaz ardı ardına yayın hayatına dahil olan diziler sezon sonuna doğru yaprak dökümü misali dökülüp diziler çöplüğüne gitmeye mahkum olurken bu dizilerin arasına Güllerin Savaşı’nın da dahil olacağı iddiaları televizyon dünyasına bomba gibi düştü.

 

Güllerin Savaşı Bitiyor mu?

Güllerin Savaşı dizisi, Gülfem, Gülru ile herkesi ekran başına kilitlerken heyecan da tamamen zirveye tırmanıyor. Kanal D’nin sevilen dizisi Güllerin Savaşı‘nın dizisinin akıbeti belli oldu. Geçen yazdan beri ilgi ile izlenen dizi son zamanlarda ortalama bir reyting seyri çiziyordu. Ama anlaşılan o ki Kanal D Güllerin Savaşı dizisi izleyicilerinin gönlünü kırmak istemedi. Dizi haziran ayında sezon finali yapacak ve sonra yeni sezonda izleyicisi ile buluşmaya devam edecek

Güllerin Savaşı 42.Bölüm Fragmanı

Ömer’in hayatındaki en önemli üç kadınla yüzleşmesi fırtınalı geçer. Herkes eteğindeki taşı dökerken, Gülru, Gülfem ve Ömer hayatlarının en uzun gecesini yaşar. Gerçeğin tüm çıplaklığıyla ortaya çıkmasının ardından, yaraları sarmak kolay olmayacaktır. Gülfem, Ömer’i kaybetmemek için çırpınırken Gülru ve Ömer’in yüzleşmeleri bitmek bilmez. Öte yanda, henüz hiçbir şeyden haberi olmayan Cihan ise etrafında olup bitenlerin şaşkınlığı içindedir. Ömer, hayatıyla ilgili önemli bir karar almak üzereyken, Gülru’nun Ömer’e attığı beklenmedik adım dengeleri yeniden sarsar.

Güllerin Savaşı dizisi bir süredir ekranda macerasına devam ederken bazı bölümleriyle magazin gündeminde zirveye oturduğu da olmuştu. Güllerin Savaşı dizisi konusu ve oyuncuları itibariyle aslında başarılı bir dizi olsa da o kadar hızlı tüketilen dizilerden kendisini malesef kurtarmayı başaramadı. Güllerin Savaşı dizisi biraz sallantıya girse de herşeye rağmen yola devam diyen Kanal D sayesinde yayın hayatına devam edecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir