0
güneşin kızları

Güneşin Kızları 23. Bölüm Fragmanı

Diziler Mustafa Dönmez 32 views
sponsorlu reklam

Güneşin Kızları 23. Bölüm ile birlikte Pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında bomba gibi geri dönüyor. Güneşin Kızları 23. Bölüm fragmanında neler yaşandı? Güneşin Kızları 23. Bölüm’de karşımıza hangi gelişmeler çıkıyor?

Selin ve Ali arasında sert rüzgarlar esiyor.

Ali Selin’de dahil olmak üzere hiç kimsenin kendisini düşünmesine ihtiyacı olmadığını ve artık özgür bırakılması gerektiğini düşünüyor. Selin’de Ali’nin gösterdiği bu tepki karşısında hayal kırıklığına uğruyor.

Ali hatasını fark edecek mi?

Selin ve Ali arasında sabah esen sert rüzgarlar bir süre sonra dinecek ve Ali hata yaptığını fark edecek. Selin ise gerçekten şaşırmış durumda. Ali’nin kendisini gerçekten sevip, sevmediği konusunda derin şüpheler yaşıyor.

Haluk ve Sevilay tekrar bir araya geliyor.

Haluk eski eşi Sevilay’la tekrar görüşme kararı alıyor ve tüm gözleri kendi üzerine çekiyor. Bu durum karşısında Haluk ve karısı arasında ipler gerilecek.

Yeni isim yükselişe devam ediyor.

Haluk’un kısa süre içerisinde şüphesini çekmeyi başaran Levent Polat, bir anda gündeme bomba gibi oturuyor. Haluk kendisinin gün boyunca takip edilmesini ve şüphe çekici en ufak bir hareketinin bile rapor edilmesini istiyor.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir