0
güneşin kızları

Güneşin Kızları 25. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Diziler Dizi Haberleri 23 views
sponsorlu reklam

Güneşin Kızları 25. Bölüm Fragmanı

 

Haluk, Ali’nin öz oğlu olmadığını öğrenir. Haluk’un Ali’ye bir şey yapmasından korkan Sevilay, her şeyi Güneş’e anlatır ve ondan yardım ister.

Selin’e yaptıklarından dolayı pişman olan Ali ise, kendisini affettirmeye kararlıdır.

Levent’in yanında çalışmaya başlayan Savaş, işini oldukça sahiplenir. Ancak Nazlı, sevgilisinin gelecek ile ilgili hayallerini öğrenince onu cesaretlendirir.

Tuğçe, Elif ile Levent bağlantısını keşfeder. Bu durumu öğrenen Ali ise Levent’ten hesap sormak için bara gider. Ancak orada Ali’yi büyük bir tehlike bekler.

 

 

 

 

Güneşin Kızları 24. Bölümde Neler Olmuştu?

 
Ali’nin gerçek babası ortaya çıkıyor. Ali gerçek babasının kim olduğunu öğrenecek mi? Haluk’un bu durum karşısında tepkisi ne olacaktır? Ali hayatını mahvedecek bir gerçekle karşı karşıya kalmış durumda.

Savaş’ın tüm gerçeği öğrenmesiyle birlikte Rana şok yaşamıştı. Rana olanları ailesine anlatmayı tercih ederken, tüm aile bağlarını koparan savaş kendisi adına yeni bir hayat kurmayı tercih etmiştir.
Selin ve Tuğçe ise kötü kurguları olan Elif’in aslında kim olduğunu, gerçekten neyin peşimde olduğunu ortaya çıkarma konusunda kararlı bir tutum sergilemektedirler. İki arkadaş gerçeklerle ilgili buldukları kanıtları Ali’yle birlikte çevredekilerin öğrenmesi adına ellerinden geleni yapacaklardır.
Levent’te Ali’yle görüşür ve Sevilay’ın hayatında yer almak için müsaade ister. Haluk ve Ali tekrar karşı karşıya gelirken, Ali annesinin artık çevreyle bağlantısını koparmasını ve kendi hayatına devam etmesini istiyordur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir