0
kardes-payi

Kardeş Payı 35. Bölüm Fragmanı

Ana Manşet Dizi Haberleri 15 views
sponsorlu reklam

Kardeş Payı yeni bölüm ama final bölümü fragmanı olacak. Star TV ekranında yayınlanan Kardeş Payı final yapacağını belirtelim.

Herkesin takip ettiği dizi Kardeş Payı final bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. İnternette dahi 2 milyon kişiye ulaşan dizinin son bölümü 30 Nisan Perşembe akşamı saat 20.00’de Star Tv ekranlarında olacak.

Artık Final Yapıyor

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı dizi “Kardeş Payı neden yayından kaldırıldı, yayınlanan son bölümde yapılan “ayakkabı kutusu” espirisi mi neden oldu? Şeklinde sosyal medyada yayınlanan haberlere rağmen, daha önceden dizi ekibi final yapacağını
açıklamıştı.Twitter’ da #kardespayıbitmesin hashtagi ile dizinin bitmesine karşı çıkan fenomenler olsa da Kardeş Payı finali bu hafta yapılacak.

Kardeş Payı 34. bölümde bütün hikaye sonlanmaya doğru gidiyordu. Metin ile Ali’nin borla çalışan araba macerası nasıl sonlandı?Kardeşler hayalleri gerçekleşebildi mi? Yoksa bütün herşey boşa mı gitti? Kardeş Payı son bölümü tüm bu soru işaretleri çerçevesinde döndü.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir