Kiralık Aşk 32. Bölümde Ömer’e Büyük Şok!

 0

Kiralık Aşk 32. Bölümde Ömer’e Büyük Şok!

Diziler Dizi Haberleri 24 views
sponsorlu reklam

Kiralık Aşk 32. Bölümde Ömer’e Büyük Şok!

 

Passionis’e geri dönen Ömer’i bekleyen önemli bir sürpriz var. Defne, acaba tüm gözler üzerine çevrilmişken, Ömer’i içinde bulunduğu durumdan kurtarmayı başarabilecek mi?

Yasemin’in Passionis’le ilgili öğrenmek istediği önemli sır ne olabilir? Sinan ve Yasemin arasındaki aşk krizi, nasıl iş krizine dönüşecek? Sude’nin Kiralık Aşk’la ilgili büyük planı ne?

 

 

Kiralık Aşk 31. Bölüm Neler Oldu?

Aşkta yeni dönem! Defne’nin Ömer’e, Ömer’inse bazı soruların cevabına ihtiyacı var. Ömer, saklanan büyük sırrın peşine düşüyor! Diğer yandan Neriman’ın oyunu sürdürdüğünü öğrenen Necmi, Sude’nin eline saatli bir bomba bırakıyor.

Kiralık Aşk’ta sırrın kapışması başlıyor! İpler geriliyor. Sude büyük “Kiralık Aşk” oyununu bozacak mı? Ömer, sırra ulaşabilecek mi? Defne’nin imdadına kim yetişecek? soruların yanıtı Kiralık Aşk 31. son bölümünde yanıt buldu.

 

 

Kiralık Aşk 30. Bölüm Neler Oldu?

En ihtiyaç duydukları anda yolları kesişen Ömer ve Defne, tam da başlarına düşen bu aşk yıldızının altında geçmişe gidiyor! Onları bugüne taşıyan kendi hikayelerinde, bizi yine büyük sürprizler bekliyor! Hayatımız boyunca aşkı kaç kere ıskalayabiliriz? Peki o, her ne olursa olsun doğru zamanı bekleyip bizi bulur mu? Kiralık Aşk’ta anlatılmayanları görmeye hazır olun! Herkesin kendi savaşına tanık olacağımız bu büyülü geçmiş masalı, hepimizi çok şaşırtacak! Ömer ve Defne, aşkın tarihini yazmak için bir araya geliyor!
Kiralık Aşk, beklendiğine değecek yepyeni bölümüyle her zaman olduğu gibi

Cuma akşamı 20:00’de Star’da!

 

 

Kiralık Aşk 29. Bölüm Neler Oldu?

Hulusi, Neriman’ı köşeye sıkıştırdı. Neriman artık son kozunu oynuyor. Sürpriz kahvaltıda neler olacak?

Neriman, Defne ile Ömer’i ateşle barut misali gece baş başa ofise kilitleme planı yapıyor. Ortağı tabi ki Koray! Bu mükemmel planda işler karışıyor, beklenenden fazlası oluyor.

Bir taşta iki kuş yakalanıyor. Yasemin, Sinan’la başka bir odada kilitli kalıyor. Bakalım bu baş başa geçecek olan uzun gece çiftler için mutlu sonla bitecek mi?

Kiralık Aşk, aşk dolu bol sürprizli yepyeni bölümüyle her zaman olduğu gibi Cuma akşamı Star’da!

 

 

Kiralık Aşk 28. Bölüm Neler Oldu?

Fragmanı bile milyonlar izlenen Star TV’nin reyting rekortmeni dizisi Kiralık Aşk yeni bölümünde, uslanmaz aşıkları yeni sorunlar bekliyor. Ömer ve Defne’nin bilinmeyen yüzleri ortaya çıkıyor. Kiralık Aşk 28. bölümü ile yarın akşam saat 20:00’da Star TV’de.
Aşklarına yenik düşen Ömer ve Defne’yi şimdi yeni bir sorun bekliyor! Beraber çalışma fikri bir yanıyla ne kadar güzel görünse de, diğer yanıyla bir hesaplaşmaya dönüşüyor! İki taraf da aşkı kazanmaya çalışırken, Defne Ömer’e hiç görmediği bir yüzünü gösteriyor! Söylenmemiş sözler şimdi söylenecek! Ömer ve Defne için her şey yeniden başlıyor.

 

 

Kiralık Aşk 27. Bölüm Neler Oldu?

İki şirket arasında ateşkes imzalamaya karar veren Sinan ve Yasemin, beraber çalışmak için kolları sıvıyor. Sıra, Ömer ve Defne’yi ikna etmekte. Bu o kadar da kolay olmayacak! Beraber çalışma fikri bir aşk ve gurur oyununa dönüşüyor!
Ömer ve Defne, aralarında geçen her şeyin hırsını işte şimdi çıkarıyor. Hem Defne’nin, hem de Ömer’in atacağı goller var. Aşıklar arasındaki güç savaşı başlıyor! Bu savaştan kim galip çıkacak? Yoksa sonuç, yine aşktan yana mı olacak?

 

 

Kiralık Aşk 26. Bölüm Neler Oldu?

Ömer’in tekrar çizmeye başlamasıyla iki şirket arasındaki rekabet kızışıyor! Başındaki “Kiralık Aşk” belasından kurtulmak isteyen Defne, Neriman’la görüşme kararı alıyor! Neriman, Defne’nin teklifini kabul edecek mi? Yasemin ve Sinan, kılıçları çekti! Sude, tarafıyla yine çok şaşırtacak. Ömer’in ise tüm dengeleri sarsacak yeni bir planı var.

 

 

Kiralık Aşk 25. Bölüm Neler Oldu?

Nihayet aşk acısı yerini aşk oyunlarına, atışmalara bırakıyor. Yasemin’le Sinan büyük bir anlaşma için yarışmaya başlayınca Defne ve Ömer karşı karşıya geliyorlar. Defne alt katta çalışıyor, Ömer üst katta.
Kapılar çarpıyor, asansörde kapışmalar başlıyor. Bir yandan kazanmak için uğraşıyorlar, bir yandan hiç durmadan didişiyorlar. Kim kazanacak? Kim önce yelkenleri suya indirecek? Hangisi daha inatçı? Ömer mi, Defne’mi?

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir