0
1 Mart Burç Yorumları

1 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 1.026 views
sponsorlu reklam

1 Mart Koç Burcu Yorumu

Sevdiğinizle bir arada olabilir ve ortaklaşa bir takım işlerle ilgilenebilirsiniz. Birbirinize karşılıklı destek vererek, bir şeyler üretmeniz mutlu olmanızı sağlayacak.

 
1 Mart Boğa Burcu Yorumu

Başarınızı çevrenize kanıtlama isteğiniz,verdiğiniz çabaların artmasına sağlıyor. Kendinizi başkalarına kanıtlamak isteğiniz, her geçen gün artıyor. Hiç kimseye ihtiyaç duymadan hareket etmeniz için birazda çalışmanız gerekiyor.

 
1 Mart İkizler Burcu Yorumu

Ruh halinizin iyi olması, gün içinde rahat olmanızı sağlayacak. Beklediğiniz şeyler olumlu sonuç verebilir ve hareketli bir gün yaşayabilirsiniz. Çevrenizin size ilgisi hoşunuza gidebilir.

 
1 Mart Yengeç Burcu Yorumu

İçinde olduğunuz ortamda bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu durum işlerinizi aksatmanıza neden olabilir. Olaylar karşısında güçlü olmalı ve çalışmaktan kendinizi alıkoymamalısınız.

 
1 Mart Aslan Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızdan beklediğiniz yardım ve ilgiyi bulamamanız, sizi hayal kırklığına uğratabilir. Bugün verilen sözlerin yerine getirilmemesi karamsar olmanıza neden olabilir. Dikkat etmenizde fayda var.

 
1 Mart Başak Burcu Yorumu

Bugün olaylara duygusal ve hassas davranabilirsiniz. Tepkilerinizi kontrol edebilir, gün içinde her şeye iyimser bir havada bakabilirsiniz. İşlerinizde, birlik içinde hareket etmeyi planlayabilirsiniz.

 
1 Mart Terazi Burcu Yorumu

Kişisel girişimleriniz, olumsuz sonuç verebilir. Bu durum yaşamla ilgili konularda şikayetçi olmanızı sağlayabilir. Bazı şeyleri değiştirmeniz için biraz da sabırlı olmanız gerekiyor.

 
1 Mart Akrep Burcu Yorumu

Maddi açıdan beklediğiniz haberlerin olumsuz sonuçlanması, umutsuzluğa kapılmanızı sağlayabilir. Koşullar sizi bazı olanaklardan alıkoysa da, yinede yaratıcılığınız sayesinde bazı fırsatları yaratabilirsiniz.

 
1 Mart Yay Burcu Yorumu

Çevrenizle iletişiminizi kısıtlamayın. Sosyal ilişkilerinizi geliştirmeniz, Kendinizi yanalız hissettiğinizde eğleneceğiniz ortamları yaratmanızı sağlayabilir. İlişkilerinizi sürdürmeye çalışın.

 
1 Mart Oğlak Burcu Yorumu

Sorunlarınızı iyi analiz etmelisiniz. Karşılaştığınız ve yaşadığınız olaylardan sıyrılmak için iyi bir plan yapmalısınız. Yarım bıraktığınız işleri tamamlamak üzere harekete geçmelisiniz.

 
1 Mart Kova Burcu Yorumu

İlgi alanlarınızın değişmesi sosyal ve kültürel yönünüzün geliştiriyor. Bir süreliğine kendinizi monoton yaşamanın ötesine çıkarabilir ve yoğunluğunuzu ilgi alanlarınıza yönelteceksiniz.

 
1 Mart Balık Burcu Yorumu

Rahatsızlık duyduğunuz konuların, hayatınızın hangi alanlarında ortaya çıktığını görmeye çalışmalı ve bu yönde çözüm üretmeniz, sorunlarınızdan uzaklaşmanızı sağlayabilir. Bilinçli hareket etmeye çalışın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir