0
1 Şubat Burç Yorumları

1 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 53 views
sponsorlu reklam

1 Şubat Koç Burcu Yorumu

Arkadaş ve dostlarınıza zaman ayıramayabilir ve bir araya gelmekte güçlük çekebilirsiniz. Bu durum hakkınızda olumsuz düşünülmesini sağlayabilir. Yanlış anlaşılabilirsiniz.

 
1 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Çevrenizde gözlemlediğiniz olayların sizi olgunlaştırması, her şeye temkinli yaklaşmanızı sağlıyor. Bu şekilde hareket etmeniz, hata yapma payınızı en aza indiriyor.

 
1 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Kendinize olan güveninizi hiçbir zaman kaybetmeyin. Aksi halde hiçbir konuda mutlu olamazsınız. Her şeyi zaman içinde gerçekleştireceksiniz. Sabırsızlığınız, sizi karamsarlığa sürükleyebilir. Olayların sizi yanlış yönlendirmesine izin vermeyin.

 
1 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Çevrenizin size olumsuz yaklaşımı, rahatsızlık duymanızı sağlayabilir. Bu davranışlardan hoşnut olmayabilir ve yaşananlara tepki gösterebilirsiniz. Yanlış bulduğunuz şeyleri eleştirebilir ve olayları detaylarıyla değerlendirebilirsiniz.

 
1 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Zamanının, sizin için önemli olduğunu asla unutmayın. Yaşadığınız olaylar ve karşılaştığınız fırsatlar, tekrardan karşınıza çıkmayabilir. Bu yüzden her anı iyi değerlendirin.

 
1 Şubat Başak Burcu Yorumu

Planlarınızı, çevrenizin desteği gerçekleştirebilirsiniz. Yinede gelişmeler konusunda otoriteyi elinizden bırakmayın.Aksi halde düşündüklerinizi uygularken her şey aleyhinize sonuçlanabilir.

 
1 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Davranışlarınızı ve düşüncelerinizi zaman içinde değiştirmeniz, sizi anlaşılmaz biri yapabilir. Sabit davranmaktan uzaklaşabilir ve bazı olaylar değişmenizi hızlandırabilir. Bu değişimler, çevrenize çok hızlı yansıyabilir.

 
1 Şubat Akrep Burcu Yorumu

İşlerinize ve yaptıklarınıza müdahale edilmesi, kendinizi kötü his etmenize neden oluyor. Yaptıklarınızın başkaları tarafından müdahale edilmesine kızabilir ve bu konuda sert tepkiler gösterebilirsiniz. Politik davranmanızda fayda var.

 
1 Şubat Yay Burcu Yorumu

Eksik olan yönlerinizi fark etmeli ve giderme yönünde çaba içinde girmelisiniz.İçinde bulunduğunuz ortamlarda kendinizi yetersiz hissetmeniz, bu eksikliklerinizin gözünüze ilişmesini ortaya çıkarabilir.

 
1 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Aile ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaptığınız harcamalarla ilgili eleştirilebilir ve bu konular yüzünden gergin bir gün yaşayabilirsiniz. Güç duruma düşmeniz, ailenizin tepkisini çekebilir.

 
1 Şubat Kova Burcu Yorumu

Duygusal anlamda iyi bir ilişki yaşayamamanız, kendinizi kötü his etmenize neden oluyor. İçinde bulunduğunuz durumdan kurtulmayı arzulayabilir ve bu yönde istekleriniz artabilir.

 
1 Şubat Balık Burcu Yorumu

uygularınızın sizi etkilemesi, bazı şeyleri fark etmenizi güçleştiriyor.Olayları sadece tek taraflı değerlendirmeyin. Duygularınızdan biraz uzaklaşın. Olayları biraz da mantığınızla değerlendirin.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir