1
11 Şubat Burç Yorumları

11 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 14 views
sponsorlu reklam

11 Şubat Koç Burcu Yorumu

Kendinizi bugün rahat hissetmeniz, yaşadığınız sorunları çözmenizi kolaylaştırabilir. Planladığınız işleri uygulamak için harekete geçin. Sorunlarınızdan kurtulmanız, gününüzü rahat geçirmenizi sağlayabilir.

 

11 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Yaşadıklarınızın etkisinden kurtulun. Bu durum sağlıklı kararlar vermekte güçlük çekmenize neden oluyor. Verdiğiniz kararların size zarar vermemesine dikkat edin.

 

11 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Sorumluklarınızı yerine getirmemeniz ve yaptıklarınızı gözden geçirmeden hareket etmeniz, sorunlarla karşılaşmanızı sağlıyor. Yaşadığınız sorunları başkalarına mal etmemelisiniz. Hatalarınızı düzeltmeye çalışın.

 

11 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Kendinizi abartarak ifade etmeniz, sizi güvenilmez biri yapıyor. Çevrenize olduğunuz gibi görünmeli ve düşüncelerinizi doğru bir şekilde ifade etmelisiniz.

 

11 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Problemleriniz yüzünden kimseyle tartışmayın. Bu şekilde çevrenize yaklaşmanız, ilişkilerinizi olumsuz yönden etkileyebilir. Olaylara sakin ve tahmüllü yaklaşın. Hoşgörülü olmanız size yarar sağlar.

 

11 Şubat Başak Burcu Yorumu

Planlarınızı, imkansızlıklar yüzünden gerçekleştiremeyebilirsiniz.Bu durum bazı kişilere karşı güç duruma düşmenizi sağlayabilir. Çevrenizin desteğini alarak bu sorundan kurtulmaya çalışın.

 

11 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Doğru bulduğunuz ve kararlaştırdığınız şeyleri uygulamak için harekete geçin. Bazı değişiklikleri hayatınızda gerçekleştirmeniz gerekiyor. İlişkilerinizde ve yaşadığınız ortamda kendinizi yenilediğinizi artık göstermelisiniz.

 

11 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Yaşanılan olayların gelişiminden kendinizi soyutlamayın. Olumlu olumsuz her şeyi yaşayarak öğrenmeye çalışın. Olaylara önyargılı yaklaşarak, gerçekleri göremezsiniz. Korkularınızı bir kenara itmeli ve tüm beklentilerinizi sonuçlandırmaya çalışın.

 

11 Şubat Yay Burcu Yorumu

Çevrenize verdiğiniz sözleri yerine getirememeniz, kendiniz kötü his etmenize neden oluyor. Söz vermeden önce, olanaklarınızın ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediğini düşünerek vaatte bulun.

 

11 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Kendinizi bazı konularda şartlandırmanız ve inat etmeniz, rahat hareket etmenizi zorlaştırıyor. Bu durumdan sıyrılmaya çalışın. Bazı şeyleri yaşamaya hakkınızın olduğunu anlamalı ve kendinizi sıkmamalısınız.

 

11 Şubat Kova Burcu Yorumu

Kendinizi ilişkilerinizden soyutlamayın. Sosyal yaşamınızda bazı şeyleri paylaşarak, üzerinizdeki stresi atabilirsiniz. Yoğunluğunuzun arasında, kendinize zaman ayırtmalısınız. Değişikliğe ihtiyacınız var.

 

11 Şubat Balık Burcu Yorumu

Kendinizi geliştirin. Eksiklerinizin bariz bir şekilde göze batması , istediğiniz şeyleri elde etmenizi güçleştiriyor. Kişisel gelişiminizi artmanızla, hayatınızda istediğiniz sorumlukları elde edebilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir