0
12 Şubat Burç Yorumları

12 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 26 views
sponsorlu reklam

12 Şubat Koç Burcu Yorumu

Mali açıdan sıkıntı yaşamanız, ihtiyaçlarınızı karşılamakta zorluk çekmenize neden olabilir. Bu durum gün içinde huzurunuzu kaçırabilir. İhtiyaçlarınızı kısıtlamak zorunda kalabilirsiniz.

 

12 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Pozitif düşünememeniz, beden ve ruh sağlığınızı olumsuz etkiliyor. Yaptığınız şeyler üzerinde fazla durmayın. Olayları akışına bırakmanız,sıkıntı duyduğunuz olayları ortadan kaldırabilir.

 

12 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Üzerinde durduğunuz işlerin olumlu sonuç vermesi birazda başkalarının desteğine bağlı. Şartları fazla zorlamayın. Bir süre olayları bekleyin. Ne olursa olsun azminizden asla vazgeçmeyin.

 

12 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Bugün karşı cinsten aşırı etkilenebilirsiniz. Eksikliğini his ettiğiniz şeyleri karşı cinste yakalamanız, hoş duygular his etmenizi sağlayabilir. Duygularınızda ufakta olsa bir kıpırdama olabilir.

 

12 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Yaptıklarınızdan pişmanlık duyabilirsiniz. Bir işe başlamadan önce iyi düşünün. Hiçbir kararınızı aniden uygulamayın. Aksi halde ilerde çok zor günler yaşayabilirsiniz.

 

12 Şubat Başak Burcu Yorumu

Yoğun bir dönem içine girebilirsiniz. Bu dönem içinde kendinize fazla zaman ayıramayabilirsiniz. O yüzden şimdiden tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendinize zaman ayırın.

 

12 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Hatalarınızın başkaları tarafından gündeme taşınması sizi rahatsız edebilir. Yaptığınız işlerle ilgili başarılarınız tahmül edilmiyor. Eleştirilere agresif tavırlarla cevap vermeyin. Olayları fazla ciddiye almayın.

 

12 Şubat Akrep Burcu Yorumu

İlişkilerinizde istikrarı koruyamamanız, çoğu kez sizi zor duruma düşürüyor. Herkese eşit oranda yaklaşmamanız, zaman zaman sevdiklerinizin üzülmesine neden oluyor. İlişkilerinizde bazı kişiler özel kabul edin.

 

12 Şubat Yay Burcu Yorumu

Sorularınızı çözemeyecek durumda olmanız, sizi gerebilir. Çevrenizden yardım isteyebilir ve bu durum kendinizi güçsüz his ettirebilir. Karamsarlığa fazla kapılmayın. Sorunlarınızın çözümsüz olmadığını görebilirsiniz.

 

12 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Bugün kendinizi huzursuz his edebilirsiniz. Yaptıklarınızı gözden geçirebilir ve gün içinde her şeye kayıtsız kalabilirsiniz. Kendi kedinizle uğraşmak yerine, olayları farklı açılarla değerlendirmeye çalışın.

 

12 Şubat Kova Burcu Yorumu

Her ortama uyum sağlayamamanız, paylaşımlarınızı azaltıyor. Kendi ruhunuza hitap eden ortamları tercih etmeniz, her şeyi tek başınıza yaşamanızı sağlıyor. Başkalarının tercihlerine de saygı duyun.

 

12 Şubat Balık Burcu Yorumu

Yeni sorumluklar üstlenmek için hazır olmadığınızı görebilirsiniz.Şimdilik bu düşüncenizi koruyun. Aksi halde telafisi zor hatalar yapabilirsiniz. Çevrenizi gözlemleye çalışın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir