0
13 Mart Burç Yorumları

13 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 179 views
sponsorlu reklam

13 Mart Koç Burcu Yorumu

Dikkatli ve planlı davranarak, fikirlerinizi kabul ettirmeyi başaracaksınız. Aile toplantılarına katılıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
13 Mart Boğa Burcu Yorumu

Projelerinizi uygularken beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Telaşlı davranmaktan kaçının. Enerjinizi olumlu yönde kullanmalısınız.
13 Mart İkizler Burcu Yorumu

İş hayatınızda bir takım sorunlar var. Bunun da tek nedeni sık sık değiştirdiğiniz fikirler ve tutarsızlığınız. Sağlık konusunda biraz ihtiyatlı davranın.
13 Mart Yengeç Burcu Yorumu

Özgürlüğünüzden vazgeçemediğiniz için aşk hayatınızda istediğiniz mutlululuğu yakalamıyorsunuz. Seçim sizin. Aşk mı, özgürlük mü?
13 Mart Aslan Burcu Yorumu

Parasal konulara yönelik yepyeni gelişmeler meydana gelecek. Yeni istekler içine girecek ve bunları gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz.
13 Mart Başak Burcu Yorumu

Duygularınız oldukça yoğun, ancak yine de güzel bir gün geçireceksiniz. Olumlu beklentiler ve gelişmeler içinde bulunduğunuz bir dönemdesiniz.
13 Mart Terazi Burcu Yorumu

Sevdiklerinizle hobilerinizi paylaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili konular ilginizi çekerken, günü ailenizle değerlendirmek isteyebilirsiniz.
13 Mart Akrep Burcu Yorumu

Sezgilerinizin güçlü olduğu bugün, aşk konusunda isabetli kararlar alabilirsiniz. Sosyal hayatınızdaki canlanma, davet tekliflerinde artış sağlayacak.
13 Mart Yay Burcu Yorumu

Bugün aşk hayatınızda beklenmedik durumlar ortaya çıkabilir. Sosyal ortamlarda ilgi çekici yabancılarla karşılaşabilir ve ilgi duyabilirsiniz.
13 Mart Oğlak Burcu Yorumu

Sakin ve huzurlu bir gün geçireceksiniz. Karşılaştığınız olaylara akılcı çözümler bulabilir, içinde bulunduğunuz şartları gözden geçirebilirsiniz.
13 Mart Kova Burcu Yorumu

Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destek göreceğiniz bir gün. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz, size maddi kazanç sağlayacak.
13 Mart Balık Burcu Yorumu

Zekanızı yatırım konularında kullanarak, harcadıklarınızın karşılığını alabilirsiniz. Ancak aceleci olmayın, bu koşullarınızı olumsuz etkiler.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir