1
14 Mart Burç Yorumları

14 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 167 views
sponsorlu reklam

14 Mart Koç Burcu Yorumu

İşlerinizden istediğiniz performansı yakalayamamanız, zor duruma düşmenizi sağlıyor. Kendinizi günlük gelişmelerin seyrine kaptırmayın. Olaylara uzun vadelerle yaklaşın. Her zaman iyi düşünmeye çalışın.

 

14 Mart Boğa Burcu Yorumu

Sağlığınızı ihmal etmeniz, fiziksel rahatsızlıklar yaşamanıza neden olabilir. Kendinizi yorgun ve güçsüz his edebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

 

14 Mart İkizler Burcu Yorumu

Olanaklarınızı ve gücünüzü başkalarına kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bazı istekleri geri çevirememeniz, istem dışı fedakarlık yapmanıza neden olacak. Bu durum sizi sıkıntıya düşürecek.

 

14 Mart Yengeç Burcu Yorumu

Kendinizi farklı göstermek uğruna bir çaba içine girmeyin. Fark edilmek için çaba göstermek yerine, fark edilmeyi beklemeniz sizi daha çok değerli kılar.

 

14 Mart Aslan Burcu Yorumu

İşlerinizin yorucu ve isteklerinize cevap vermemesi, farklı arayışlara yönelmenizi tetikleyebilir. İşinize konsantre olamamanız yoğunlaşıyor. İş değişikliği için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

14 Mart Başak Burcu Yorumu

Arzu ettiğiniz işleri gerçekleştirme fırsatı yakalayacaksınız. Uzun zamandır düşündüğünüz ama bir türlü gerçekleştiremediğiniz işlerle uğraşmanız sizi mutlu edecek. Yavaş yavaş hayalleriniz gerçekleşiyor.

 

14 Mart Terazi Burcu Yorumu

Sabrınızı taşıran olaylar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bugün oldukça dikkatli olmalısınız. Olaylara müdahale etmeyin. Olabildiğince yaşanılan şeylere tahammül gösterin.

 

14 Mart Akrep Burcu Yorumu

Gerçekleşmesi zor işlerle uğraşarak zaman kaybetmeyin. Hep olayları olumlu yönde değerlendirmeyin. Bir işi değerlendirirken iki yönlü ele alın. Aksi halde hüsrana uğrayabilirsiniz.

 

14 Mart Yay Burcu Yorumu

Sizi zorlayan ve etkileyen problemlerin ortadan kalkması, istediklerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayacak. Yaşadığınız olayların size kazandırdığı tecrübeleri göz ardı etmeyin.

 

14 Mart Oğlak Burcu Yorumu

Bazı davranışlarınızın çevreniz tarafından eleştirilmesi sizi rahatsız edebilir. Her şeyin tarafınızdan iyi düşünüldüğünü zan etmeyin. Çevrenizi dikkate alın. Haklı taraflarının olduğunu görebilirsiniz.

 

14 Mart Kova Burcu Yorumu

Başkalarına gösterdiğiniz ilgiyi biraz da kendinize gösterin. Sizi, ilerde gerçekleştirilmesi zor işler bekliyor. Şimdiden gerçekleştireceğiniz sorumlukları düşünerek hazırlı yapın. Kendi işlerinizle ilgilenin.

 

14 Mart Balık Burcu Yorumu

İşlerinizi gerçekleştirmekte ufak aksilikler yaşayabilirsiniz. Gün içinde planladığınız işler, zamanında gerçekleştirmeye bilirsiniz. Problemlerinizi çözmek için yoğun bir çaba içinde olacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir