0
15 Mart Burç Yorumları

15 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 138 views
sponsorlu reklam

15 Mart Koç Burcu Yorumu

Yaşadığınız kötü günleri üzerinizden atmak için küçük bir tatile çıkmanız iyi olacak. Sevdiğiniz insanla geçireceğiniz bu tatil size bol bol dinlenme fırsatı sunacaktır.

 
15 Mart Boğa Burcu Yorumu

Sosyal etkinliklere katılmak isteyebilir, ancak detaycı yaklaşımlarınız nedeniyle bu etkinlikleri gerçekleştiremeyibilirsiniz. Olumlu olmaya çalışın.

 
15 Mart İkizler Burcu Yorumu

Yeni fikirleriniz, içinde bulunduğnuz konuma ters düşebilir. Bilinç düzeyinizde bir yükselme hissedebilirsiniz. İç dünyanızdan gelen isteklere ulaşmak için zorlanmayacaksınız.

 
15 Mart Yengeç Burcu Yorumu

İçinizde gittikçe kabaran istekler doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. İlişkilerinizde başarılı olmanıza rağmen bazı projelerinizi ertelemeniz gerekebilir.

 
15 Mart Aslan Burcu Yorumu

Bazı planlarınızı tekrar gözden geçirmek isteyebilir ve kararlarınızı verirken bağımsızlığınızı ön planda düşünebilirsiniz. Ancak bu tavrınız hoş karşılanmayabilir.

 
15 Mart Başak Burcu Yorumu

Kıvrak zekanızla, çalışmalarınızı başarıyla sürdürmeniz olası. Güçlü ve kararlı davranabileceğiniz bugün, sürpriz bir iş seyahati gündeminize gelebilir.

 
15 Mart Terazi Burcu Yorumu

Maddi bakımdan dikkatli olmanız gereken bir gün. Rahat davranmanız sonucunda, bütçenizi dengelemekte güçlük çekebilirsiniz. Aceleci olmayın.

 
15 Mart Akrep Burcu Yorumu

Düşünceleriniz arasındaki farklılıklar, kısa süreli bir huzursuzluk duymanıza neden olabilir. Sizden büyük biri ile aranızda bir yardımlaşma olabilir.

 
15 Mart Yay Burcu Yorumu

Sabırlı ve enerjik tavırlarınızla işinizde atılım yapabileceğiniz bir gündesiniz. Birden fazla konuyla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazı önemli şeyleri unutabilirsiniz.

 
15 Mart Oğlak Burcu Yorumu

Sevgilinizle yaşamanız muhtemel anlaşmazlıkların iç huzurunuzu bozmasına izin vermemelisiniz. Duygusal uyumu yakalamanız, sandığınızdan kolay olmayabilir.

 
15 Mart Kova Burcu Yorumu

Çalışmalarınızı büyük bir istekle sürdüreceksiniz. Karşı cinsle ve yakınlarınızla sıcak ilişkiler kurabalir, onlardan destek alabilirsiniz.

 
15 Mart Balık Burcu Yorumu

Dikkatinizi yönelttiğiniz konu hakkında ufak tefek karışıklıklar çıkabilir. Bunlara fazla aldırış etmemeye çalışın. Dostlarınızla aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkları büyütmeyin.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir