0
18 Şubat Burç Yorumları

18 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 29 views
sponsorlu reklam

18 Şubat Koç Burcu Yorumu

Yaptıklarınızın çevreniz tarafından eleştirilmesi, kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Çevreniz tarafından kısıtlandığınızı ve yaptıklarınızın tahmül edilmediğini düşünebilirsiniz. Kendinize olan güveninizi azalabilir.
18 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Her konuda üstünüze düşen görevleri yerine getirdiğinizi düşünebilir ve yapmanız gereken her şeyi yaptığınıza inanabilirsiniz. Bu durum, istekleriniz karşısında pasif davranmanıza neden olabilir.
18 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Gücünüzü sözlerinizle anlatmak yerine, yaptıklarınızla göstermeye çalışın. Çevrenizin güvenini kazanmanız için söylediklerinizi tutarlı olması gerekiyor. Güven toplamanız için tüm gücünüzü ortaya koymalısınız.
18 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Hedeflerinizden uzaklaşmamanız için, planlarınızı uygulamalısınız. Soyut konuları biran önce somutlaştırmalı ve hiç bir planınızı sözde bırakmamalısınız. Harekete geçmek için üşengeç davranmayın.
18 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Çok çabuk yönlendirilmeniz, zaman zaman sizi zor duruma düşürüyor. Çevrenizin söylemlerini dikkate almayın.Yanlış tavsiyelere uymanız, sonradan pişmanlık duymanıza neden oluyor.
18 Şubat Başak Burcu Yorumu

Çekingen oluşunuz, düşündüğünüz projeleri zamanında uygulamanızı engelliyor. Yapmaya karar verdiğiniz işleri zaman içinde uygulayın. Olayları zamanın akışına şimdilik bırakmanız, düşündüklerinizi gerçekleştirmeniz erteliyor.
18 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Çevrenize verdiğiniz sözleri bir an önce yerine getirin. Ağzınızdan çıkan sözleri yerine getirmeniz, bir çok kişinin size olan güvenini artırabilir. Kendinizi çevrenize göstermenizin tam zamanı.
18 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Olanaklarınızı doğru işlerde kullanın. Gücünüzün isteklerinize cevap verdiği ölçüde hareket etmelisiniz. Olanaklarınızın dışında hareket etmeniz, mali sıkıntılar yaşamanıza neden olabilir.
18 Şubat Yay Burcu Yorumu

Başınızda çözmeniz gereken bir çok sorun varken vurdumduymaz tavırlar içinde olmanız, size zarar veriyor. Bir an önce bulunduğunuz koşulları görmeli ve çözmeniz gereken sorunları ele almaya çalışın.
18 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Verdiğiniz mücadelenin, isteklerinizi gerçekleştirmeye yeterli olmadığını düşünebilirsiniz. Hırsınızın giderek artması, farklı konulara yönelmeniz gerektiğini düşünmenize neden olabilir. Gücünüzün yetersiz olduğunu düşüneceksiniz.
18 Şubat Kova Burcu Yorumu

Güçlü olmayı arzulayabilir ve bu konuda her şeyi göze almaya karar verebilirsiniz. Düşündüklerinizi özde uygulamaya çalışın .Bu durum bazı olanakları elde etmeyi sağlayabilir.
18 Şubat Balık Burcu Yorumu

Düşündüklerinizi kimseden çekinmeden içinizden geldiği gibi paylaşın. Duygu ve düşüncelerinizi gizlemeniz, bazı olayların düşündüğünüz gibi gerçekleşmesini engelleyebilir. Gelişmelerin istediğiniz gibi olması, her şeyinizle açık olmanıza bağlı.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir