0
19 Şubat Burç Yorumları

19 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 1.078 views
sponsorlu reklam

19 Şubat Koç Burcu Yorumu

Düşündüklerinizi uygulamak uğruna, heyecana kapılıp hata yapabilirsiniz. O yüzden planlarınızı uygulamanız için biraz beklemeniz gerekiyor. Her şeyi doğru zamanda gerçekleştirin.
19 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Olanaklarınızın yetersiz olması, sizi olumsuz etkiliyor. Bu durum karşısında güçlü olmanız gerektiğini düşünebilir ve bazı fırsatları değerlendirmeye karar verebilirsiniz.
19 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Olayları iyi gözleyin. Çevrenizde gelişen olayları analiz etmeden bazı gerçekleri göremezsiniz. Kendinizi çevrenizden soyutlayarak kararlarınızı vermeyin. Düşüncelerinizi uygulamanız için gözlemlerinizden yararlanın.
19 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Verdiğiniz sözleri yerine getirmemeniz, sizi zor duruma düşürebilir. Yapamayacağınız işlerle ilgili kimseye vaatte bulunmayın. Gücünüz dahilinde hareket edin. Samimi olmaktan uzaklaşmayın.
19 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Yeni bir ilişkiye başlayabilir ve duygularınızın sizi harekete geçirmesi olası bir durum. Duygularınız hemen belirtmek yerine, biraz zamanının geçmesini bekleyin. Acele etmeyin.
19 Şubat Başak Burcu Yorumu

Birden fazla işle uğraşmayın. Aksi halde işlerinize zaman bulmakta problem yaşayabilirsiniz. İşlerinizi birbirinden ayırmalı ve sorumluluğunuzu ayrı zamanlarda yerine getirmelisiniz.
19 Şubat Terazi Burcu Yorumu

İşlerinizle ilgili gelişmelerin sonuçlanmasını arzulayabilir ve belirsizliklerin işlerinizde hakim olması, sizi rahatsız edebilir. Sabırsız davranmamalı ve gelişmelerin kendiliğinden sonuçlanmasını bekleyin.
19 Şubat Akrep Burcu Yorumu

İhtiyaçlarınızı karşılayamamanız, sizi üzüyor. Bu durum bir çok isteğinizi karşılayamamanıza neden oluyor. Olanaklarınızın artmasına yönelik çaba sarf etmelisiniz. Şartlarınızı zorlamaya çalışın.
19 Şubat Yay Burcu Yorumu

İkilem içinde hareket etmeniz, hata yapmanızı sağlıyor. Duyu ve düşüncelerinizi birbirinden ayırıp kararlar verin. Başkalarının etkisinde kalmamalısınız. Sorunlarınıza kendiniz çözüm bulun.
19 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla bir araya gelip hoş güzel bir gün geçirebilirsiniz. Karşılıklı paylaşımlarınız, gününüzün renkli geçmesini sağlayacak. Gün içinde bazı hatalarınızı fark edebilirsiniz.
19 Şubat Kova Burcu Yorumu

Düşündüğünüz konumda olmamanız, kendinizi kötü his etmenize neden oluyor. Bir an önce harekete geçmeli ve düşündüğünüz fikirleri uygulamaya başlamalısınız.
19 Şubat Balık Burcu Yorumu

Her söylenene inanmayın. Çok çabuk çevrenize güvenmeniz, bazı şeyleri kayıp etmenize neden oluyor. Söylenen her şeye inanmak yerine, yapılan şeylere bakmanız daha gerçekçi oluyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir