0
29 Ocak Burç Yorumları

29 Ocak 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 75 views
sponsorlu reklam

29 Ocak Koç Burcu Yorumu

Geçmişte yaptığınız şeyleri göz önüne getirip ona göre hareket edin. Gözlemlediğiniz olayların detaylarına inmeniz, bir çok şeyi daha net görmenizi sağlayacak.

 
29 Ocak Boğa Burcu Yorumu

Tercihlerinizi kullanırken ani kararlar vermeyin. Aksi halde sonradan pişmanlık duyabilirsiniz. İkilem içinde kalmamanız için ne istediğinizi iyice belirlemelisiniz. Ondan sonra hareket etmelisiniz.

 
29 Ocak İkizler Burcu Yorumu

Gereksiz şeyler yüzünden fazla enerji sarf etmeyin. Kendinizi boş yere üzmemeli ve mantıken doğru bulduğunuz konulara yoğunlaşmaya çalışın. Aklınızı doğru işlere kullanın.

 
29 Ocak Yengeç Burcu Yorumu

Hep birilerinden kendinizi korumaya çalışmanız, koruma güdüsüne ihtiyaç duyacağınızı gösteriyor. Hiç kimsenin sizi yıpratmasına izin vermediğinizi göstermeye çalışın.

 
29 Ocak Aslan Burcu Yorumu

İletişim kurduğunuz kişilere açık olun. Verdiğiniz bilgiler yada anlattığınız konular, yetersiz kalabilir. Kendinizi açık ve somut bir dille ifade etmeye çalışın.

 
29 Ocak Başak Burcu Yorumu

Geçmişi irdeleyerek zaman kaybetmeyin. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmakta yoğunlaşın. İstediklerinizi elde edinceye kadar hiç bir şeyden vazgeçmeyin. İdeallerinize giderek yaklaşabilirsiniz.

 
29 Ocak Terazi Burcu Yorumu

İçinde bulunduğunuz duruma ayak uydurmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bir çıkış yolu bulmaya çalışabilir, bu yönde çevrenizden yardım ve destek isteyebilirsiniz.

 
29 Ocak Akrep Burcu Yorumu

Her konuda cazip görünmeniz, sizi anlaşılır biri yapıyor. Bu durum iyi ilişkiler içinde olmanızı sağlıyor. Bu tavrınızı sürekli sürdürmeniz, zaman zaman hakarete uğramanızı sağlayabilir. Dikkat edin.

 
29 Ocak Yay Burcu Yorumu

İlişkinizden beklediğiniz ilgiyi ve yakınlığını davetiyeyle istemeyin. Her şeyin doğal ve kendiliğinden gelişmesi bekleyin. Sabırsızlığınız, başınıza korktuğunuz şeyleri getirebilir.

 
29 Ocak Oğlak Burcu Yorumu

Hoşunuza gitmeyen konulara tepkisiz kalmayın. Bunu açık bir dille paylaşın. Böylelikle ne düşündüğünüzü ortaya koymuş olursunuz. İçinize kapanarak yanlışları düzeltemezsiniz.

 
29 Ocak Kova Burcu Yorumu

Ruh halinizin zaman zaman iyi olmaması, çevrenizde bulunan kişileri kırmanıza neden oluyor. Hiç kimsenin size sonuna dek tahmül edemeyeceğini görmeli ve hareketlerinize dikkat etmeye çalışmalısınız.

 
29 Ocak Balık Burcu Yorumu

Sosyal ilişkilerinizde tanıdığınız yeni kişiler, işinizle ilgili size yardımcı olabilir. Elde edeceğiniz yeni fırsatlarla güzel işlere girebilirsiniz. Önünüze yeni projeler gelecek.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir