1
4 Şubat Burç Yorumları

4 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 43 views
sponsorlu reklam

4 Şubat Koç Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın yaşadığı sorunlara duyarlı davranacaksınız. Tecrübe ve davranışlarınızdan istifade edip bazı sorunlara çözüm bulacaksınız. Çevrenize karşı gösterdiğiniz duyarlılık takdir görüyor.
4 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Planlarınızı gerçekleştirememeniz, canınızı sıkabilir. Bir süreliğine olaylar, kontrolünüzün dışında gelişebilir. Bu durum sizi olumsuz etkileyebilir. Ortaya çıkan problemleri görmeye çalışın.
4 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Duygu ve mantık arasında kalmanız, sizi kararsız gösteriyor. Davranışlarınızın birbiri ile örtüşmesi için mutlaka bazı konularda tutarlı davranmalısınız. Bu ikilemden bir an önce kurtulmaya çalışın.
4 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Hayatınızı akışına bırakarak yaşamanız, ideallerinize ulaşmanızı geciktirebilir. Önünüze koyduğunuz hedeflere ulaşmak için harekete geçin. Zaman içinde bazı olanakların önünüze çıkacağını düşünmeyin.
4 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Gururlu davranmanız, bazı işleri gerçekleştirmenizi engelliyor. Fazlasıyla detaycı olmanız, bazı fırsatları değerlendirmeden kaçırmanıza neden oluyor. İstemediğiniz işlerden kaçının. Yapmayı istediğiniz işlere konsantre olun.
4 Şubat Başak Burcu Yorumu

Gerçekleşmesi zor konular üzerinde fazla durmayın. Zamanınızı bu şekilde geçirmeniz, sizi karamsarlığa sürüklüyor. Mantığınızla olaylara yaklaşmalı ve gereksiz şeyleri düşünmeyin.
4 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Duygusal anlamda bazı şeyleri hissetmemeniz, sizi rahatsız edebilir. Duygularınızı anlamakta zorluk çekebilir ve içinde bulunduğunuz durumu kavramaya çalışabilirsiniz. Kendinizi tanımaya ihtiyacınız var.
4 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Karşılaşacağınız bazı olaylar, sıkıntı yaşamanıza ve beklemediğiniz kişilerin size olumsuz tavırlar sergilemesi, kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir. Olaylar karşısında güçlü olun.
4 Şubat Yay Burcu Yorumu

Maddi açıdan sıkıntı yaşayabilirsiniz. İstediğiniz ortamı yakalayamamanız kendinizde eksiklik hissetmenize neden oluyor. Bazı planlarınızı şimdilik erteleyin. Olanaklarınızın isteğinize cevap vermesini bekleyin.
4 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Kararsız olmanız, sıkıntı yaşamanıza neden oluyor. Zaman zaman sergilediğiniz davranışlar, düşüncelerinizle çelişiyor. Bu durumdan kurtulmaya çalışın. Aksi halde zorluk yaşayabilirsiniz.
4 Şubat Kova Burcu Yorumu

Küçük sorunlar yüzünden dostlarınızı kırmayın. Herkesi kontrol etmekten vazgeçin. Kendi doğrularınızla hareket etmeniz, zaman zaman iletişim kurmakta zorluk çekmenize neden oluyor.
4 Şubat Balık Burcu Yorumu

Sevdiklerinizden ayrı kalmanız, kendinizi mutsuz his etmenize neden olabilir. Bir süreliğine yalnız kalabilir ve sevdiğiniz kişilerden ayrı zaman geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizi değerini daha iyi anlayacaksınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir