0
5 Şubat Burç Yorumları

5 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 58 views
sponsorlu reklam

5 Şubat Koç Burcu Yorumu

Bugün aile bireylerinin sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bundan zaman zaman sıkıntı duysanız da, onlara gereken ilgiyi göstereceksiniz. Sorumluklarınız gün içinde artabilir.
5 Şubat Boğa Burcu Yorumu

İlişkileriniz yoğunlaşıyor. Sosyal faaliyetlerinizi hızlandırabilir,yeni planlar yapabilirsiniz. Akrabanızla ilgilenecek, evinizle ilgili düzenlemeler yapacaksınız. Disiplinli olmaya çalışacaksınız.
5 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Bazı gelişmeler, duygularınızın değişmesine neden olabilir. Farklı düşüncelerinizi ve isteklerinizi dostlarınızla paylaşacaksınız. İlişkilerinizi güçlendireceksiniz. Samimiyetiniz artıyor.
5 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Duygusal ilişkinizde bazı anlaşmazlıklar çıkabilir. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Moralinizi bozmayın. Bu arada fiziksel rahatsızlıklara dikkat edin.
5 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızla birlikte olabilir ve sizin için keyifli grup faaliyetlerine katılabilirsiniz. Duygusal beklentiler içine girebileceğiniz bir gününüzdesiniz. İstekleriniz artıyor.
5 Şubat Başak Burcu Yorumu

Duygusal ilişkinizde dikkatli davranmalısınız. Birlikte olduğunuz kişiye küçük bir sözünüz bile, yeni bir anlaşamazlığını temelini atabilir. Temkinli olmaya çalışın ve sözlerinize dikkat edin.
5 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Sosyal ve kültürel faaliyetlerinizin hareketli olduğu bir gündesiniz. Ancak,yeni tanıştığınız kişilerle samimi ilişkiler kurarken tedbirli olun. Herkese güvenmeyin. İlişkilerinizi geliştirirken dikkatli olun.
5 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Hayalinizi gerçekleştirecek bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Fakat her şeyin kolaylıkla hal edebileceğinizi sanmayın. Sonuca çaba sarf ederek ulaşabilirsiniz. Mücadele etmekten kaçınmayın.
5 Şubat Yay Burcu Yorumu

Enerjinizi olumlu yönde kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizden bol bol iltifatlar duyabilirsiniz. Bu kadar sevilmenizi nedeni, etrafınıza neşe saçmanız. Bu tavrınızı sürdürün.
5 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Sahip olduğunuz şansı doğru zamanda kullanmaya çalışın. Bugünlerde yaşamın her alanında şansınız artıyor. Bu şansınızı duygusal bağlamda kullanırsanız, yalnızlığınıza son verebilirsiniz.
5 Şubat Kova Burcu Yorumu

Sosyal yaşantınızda bir takım zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sinirli bir ruh hali içinde olabilir ve karşınızdaki kişilerle tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sakin olmalısınız.
5 Şubat Balık Burcu Yorumu

Önemli işlerinizi bugün hal etmelisiniz, ileride bunları gerçekleştirmek istediğinizde bazı aksilikler yaşayabilirsiniz. Mali konularda rahatlayacağınız bir döneme gireceksiniz. Rahat olun günün tadını çıkarın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir