0
6 Şubat Burç Yorumları

6 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 65 views
sponsorlu reklam

6 Şubat Koç Burcu Yorumu

Mali açıdan rahatlayacagınız bir döneme gireceksiniz. İstediklerinizi kolay elde edebilir ve önünüzde bulunan maddi sıkıntıları çözüme kavuşturabilirisniz. İhtiyaçlarınızı karşılamak için harcama yapabilirsiniz.
6 Şubat Boğa Burcu Yorumu

İşlerinizle ilgili bugün problem yaşamanız,sizi sıkıntıya düşürebilir.Bireysel gücünüzün yetmediğni düşündüğünüzde, başkalarından manevi destek isteyebilirsiniz.Birlik içinde hareket edin.
6 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Düşüncelerinizi ifade etmekte zorluk çekmeniz, bazı konularda diyaloğ sorunu yaşamanızı sağlıyor.Herhangi bir konu ile ilgili görüş bildirmeden önce, hazırlık yapmaya çalışın.
6 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

İşlerinizle ilgili hoş ve güzel teklifler alabilirsiniz.Yetkinizi ve otoriterinizi artıracak sorumluluklar üstlenebilirsiniz. Hayatınıza yeni sorumluklar giriyor. Kariyer yaşamınızda gelişmeler var.
6 Şubat Aslan Burcu Yorumu

İş ortamında uyum sorunu yaşayabilirsiniz. Bazı eksiklikler, sizi rahatsız edebilir. Bu durum tepki göstermenize ve karşılıklı anlaşmazlıklara yol açabilir.Problemlerinizi uzlaşarak çözmeye çalışın.
6 Şubat Başak Burcu Yorumu

İlginç kişilerle tanışabilir ve sosyal yaşamınızda bir canlanma söz konusu olabilir. Çekiciliğinizle, içine gireceginiz ortamlarda dikkat çekmeniz olası bir durum.İlgi odagı olmanız, sizi mutlu edebilir.
6 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Bazı sınırları zorlamayın. Yaşamınızda arzuladığınız konuları fazla kafanıza takmayın. Bu durum isteklerinizi elde etmenizde hırs yaparken, aynı zamanda psikolojinizin tek konu üzerinde odaklanmasını sağlıyor.
6 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Hak etmediğiniz davranışlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaptığınız fedakarlıklar karşısında zarar görebilirsiniz. Bu olay iyimser yönünüzü kullandığınız için pişman olmanıza neden olabilir. Çevrenize karşı fikirleriniz degişiyor.
6 Şubat Yay Burcu Yorumu

Kendize olan özgüveniniz giderek azalıyor. Yaşadığınız problemler, sizi zor duruma düşürebilir. Bu durum karşısında pasip kalmnız, mücadele etmenizi ortadan kaldırıyor. Kendinizi toparlamaya çalışın.
6 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Hayallerinizle ilgili beklenti içine girmeyin. Bazı olayların gerçekleşmesi için önünüzde uzun bir zaman var. Kendinizi geliştirip ve yenileyin. Bazı işleri yerine getirme fırsatı ilerde yakalayabilirsiniz.
6 Şubat Kova Burcu Yorumu

Özel hayatınızda her şeyin olumlu gelişmesi, başkalarına karşı duyarsız kalmanızı sağlıyor. Bu durum sizi egoist gösteriyor. Yakın çevrenize ilgi göstermeli ve zaman ayırmaya çalışmalısınız.
6 Şubat Balık Burcu Yorumu

Zaman içinde benimsediğniz fikirleriniz, bazı olaylar yüzünden degişime ugrayabilir. Bu durum farklı ortamlara ve yeni insnalarla bir araya gelmenizi sağlayabilir. Degişiminiz, olumlu sonuçlar verebilir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir