0
8 Şubat Burç Yorumları

8 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 55 views
sponsorlu reklam

8 Şubat Koç Burcu Yorumu

Olanaklarınızın sınırlı oluşu, istediğiniz gibi hareket etmenizi güçleştiriyor. Kendinizi fazla sıkmayın. Olanaklarınız dahilinde hareket etmeniz, bazı sıkıntılar yaşamanızı ortadan kaldırabilir.
8 Şubat Boğa Burcu Yorumu

İlişkinizde yaşadığınız problemler, farklı arayışlara yönelmenizi sağlıyor. Sorunlarınızı çözmekten kaçınmanız ve her şeye vurdumduymaz yaklaşmanız, size zarar verebilir. Hiç kimseyi kırmayın.
8 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Kendinizi ifade etmekte zorluk çekmeyin. Bu durum bazı anlaşmazlıkları beraberinde getiriyor. Olayları değerlendirirken detaylarını sorgulamanızda fayda var. Bazı detayları gözden kaçırmayın.
8 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Bugün gireceğiniz ortamlardan fazla etkilenebilirsiniz. Görüşeceğiniz kişilerin yaşam biçimine özenebilir ve onlarla bir arada olmak için fırsat kollayabilirsiniz.
8 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Planlarınızla ilgili aksilikler yaşayabilirsiniz. Bugün size ulaşacak bilgiler, üzerinde çalıştığınız işlerin seyrini değiştirebilir. Aksiliklere hazırlıklı olun. Olaylardan etkilenmemeye çalışın.
8 Şubat Başak Burcu Yorumu

Agresif tavırlarla hareket etmeniz, iletişim kurduğunuz insanlarla sorun yaşamanıza neden oluyor. Kendinizi ifade ederken sakin olmaya çalışın. Gördüğünüz yanlışlıklara sert tepkiler göstermeyin.
8 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Boş yere zamanınızı kullanmayın. Yapmanız gereken işlere, gerekli zamanı ayırmaya çalışın. Bir süreliğine sosyal ilişkilerinize ara verin. Aksi halde işlerinizle ilgili problemler gündeme gelebilir.
8 Şubat Akrep Burcu Yorumu

İşlerinizin gelişimi ile ilgili bir takım görüşmeler yapabilirsiniz. Önceden kafanızda bir senaryo oluşturmayın. Yapmayı istediğiniz işlerle ilgili tüm bilgileri öğrenmeye çalışın.
8 Şubat Yay Burcu Yorumu

Bazı davranışlarınız, eleştiriye maruz kalabilir. Bu yüzden kimseye sinirlenmeyin. Göstereceğiniz tepkiler, sizinle ilgili görüşlerin ifade edilmesini ortadan kaldırabilir. Çevrenizin görüşlerine başvurun.
8 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

İhmalkar tutumunuz, bazı işlerin sonucunu görmenizi geciktiriyor. Hiçbir işinizin zaman içinde çözüleceğini düşünmeyin. Özellikle işlerinizle ilgili olaylar bugünlerde tüm yönleriyle netleşebilir.
8 Şubat Kova Burcu Yorumu

Duygularınızın yavaş yavaş değişmesi, yaşadığınız ilişki ile ilgili kafanızda soru işaretleri oluşturabilir. Bu durum kafanızın karışmasına neden olabilir. Sağlıklı kararlar vermeye çalışın.
8 Şubat Balık Burcu Yorumu

Eleştirilere kulak verin. Her yaptığınızın doğru olduğunu düşünmeyin. Zaman zaman farkında olmadan yanlışlıklar yapabilirsiniz. Eleştirilerin doğru olup olmadığını görmeye çalışın.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir