0
9 Şubat Burç Yorumları

9 Şubat 2016 Günlük Burç Yorumları – Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan Tamamı!

Gündem Dizi Haberleri 60 views
sponsorlu reklam

9 Şubat Koç Burcu Yorumu

Problemlerinizin yavaş yavaş çözülmesi, rahat etmenizi sağlayacak. Bazı zorlukları aşmış olmanızın keyfini yaşayabilir ve kendinizle gurur duyacaksınız. Yoğunluğunuzun azalması, kafanızda geçirdiğiniz her şeyi kolaylıkla gerçekleştirmenizi sağlayacak.
9 Şubat Boğa Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın yaptıklarına müdahale etmeyin. Doğru, yanlış yapılan her şeye saygı gösterin. Kişisel görüşlerinizi açıklayarak bazı şeyleri yönlendirmeniz, sonardan sizi suçlu duruma düşürebilir. Bu yüzden olaylara kayıtsız kalın.
9 Şubat İkizler Burcu Yorumu

Monoton bir gün geçirmeniz, faklı şeyler yaşama isteğinizi artırıyor. Yenilikler yapmaya ihtiyacınızın olduğunu bir kez daha düşünebilirsiniz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz şeyleri yapmaya çalışın.
9 Şubat Yengeç Burcu Yorumu

Adapte olamadığınız işlerde, mutlaka birilerinden yardım alın. Sorumluklarınızın altından ancak bu şekilde kalkabilirsiniz. Gurur yapmaktan vazgeçmeli, varolan eksikliğinizi gidermekte kompleks yapmamalısınız.
9 Şubat Aslan Burcu Yorumu

Kendinizi duygusal anlamda yalnız ve güçsüz his etmeniz, bir çok şeye kayıtsız kalmanızı sağlıyor. Olaylar üzerinde fazla durmayın. Aksi halde bu durum sizi sürekli rahatsız eder. Yoğunlaşacak bir şeyler bulun.
9 Şubat Başak Burcu Yorumu

Kimsenin sizi üzmesine ve rahatsız etmesine fırsat tanımayın. Psikolojinizin bozulmaması sizi elinizde. Olayların gelişimini iyi analiz etmeli ve sizi etkileyen unsurlardan kendinizi uzak tutmalısınız.
9 Şubat Terazi Burcu Yorumu

Duygusal ilişkinizde ikilem yaşamanız, ilişkinizde konsantre olmanızı güçleştiriyor. Bu durumu partnerinizle paylaşmalısınız. Aksi halde ilişkiniz kötü sonuçlar doğurabilir. Hiçbir şeyi ilişkinizden saklamayın.
9 Şubat Akrep Burcu Yorumu

Potansiyelinizi doğru işlerde kullanmamanız, yaşadığınız sorunlardan kurtulmamanızı sağlıyor. Oysa gücünüzü ortaya tam anlamıyla koymanız, bir çok şeyi çözmenizi sağlayabilir. Gücünüzü kullanın.
9 Şubat Yay Burcu Yorumu

Kaygılarınızın son günlerde artması, kendinizi kötü his etmenize neden oluyor. Rahat olun ve olayların sonucunu beklemelisiniz. Zamanla birlikte her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.
9 Şubat Oğlak Burcu Yorumu

Yaşadığınız problemlere agresif yaklaşmanız, sıkıntılarınızın artmasını sağlıyor. Olayları tek taraflı değerlendirmekle yanlış yapıyorsunuz. Hiç kimseyi kırmaya ve yargılamaya hakkınızın olmadığını anlayın.
9 Şubat Kova Burcu Yorumu

Gelecekle ilgili korkularınız giderek artıyor. Bu duruma sebep olan olayların gelişiminde payınızın ne kadar olduğunu analiz edin. Böylelikle bazı hatalarınızı fark edip düzeltebilirsiniz. Hiçbir şey için gecikmiş değilsiniz. Rahat olun.
9 Şubat Balık Burcu Yorumu

Davranışlarınızla, düşüncelerinizi birbiri ile örtüşmesine dikkat edin. Kendinizle çelişmeniz, güven vermemenizi sağlıyor. Samimi dürüst bir şekilde olaylara yakalaşmanız, güven toplamanızı sağlar. Bunu yapmalısınız.

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir