8
minecraft premium hesaplar

Minecraft Premium Hesaplar

Gündem Dizi Haberleri 4.158 views
sponsorlu reklam

Minecraft Premium Hesaplarla Gelen Avantajlar

 

Minecraft Premium hesaplar nedir? Premium hesapların ne gibi avantajları bulunmaktadır. Minecraft oynarken kolaylıkla Premium hesap elde etmenin bir yolu var mıdır?

 

Son zamanlarda internet kullanıcılarının gözdesi haline gelmeyi başarmış Minecraft Premium hesaplar 2015 skinli ve artık daha fazla avantajlı özelliklerle birlikte karşımıza çıkıyor. Bölümlerde daha fazla ilerleyebilmek, Minecraft oyununun her özelliğinin avantajlarından yararlanabilmek ve bazı sınırlamalarla karşılaşmamak için Minecraft Premium hesaplar büyük önem taşımakta.

 

Minecraft nedir, nasıl oynanır?

Minecraft, 2009 yılı içerisinde Markus Alexej Persson (Notch) tarafından bir hafta içerisinde yazılmış ve resmi olarak 2011 yılı içerisinde yayınlanmıştır. Oyunun değişik yönleri, ilgi çekici yapısı ve söz konusu diğer unsurlar kısa bir zaman dilimi içerisinde tüm dünyaya yayılmasını sağlamıştır. Minecraft oyunu günden güne daha fazla oyuncu kazanmaya devam etmiş ve neredeyse tüm dünyadaki sanal ortam oyuncuları Minecraft’ın etkisine kapılmıştır. Her geçen gün artan oyuncu sayısı “Minecraft Premium hesaplar” gibi birçok yeniliği de beraberinde getirmiştir.

 

Minecraft Premium hesaplar ne gibi avantajlar sağlar?

Minecraft, Premium hesaplarla birlikte veya normal üyeliklerle oynanan bir oyun. Minecraft Premium hesaplar olmadan da bu oyunu oynayabilirsiniz. Fakat Premium özellikte bulunan diğer avantajlardan yararlanmanız söz konusu olamaz. Minecraft Premium Account normal üyeliklere göre daha gelişmiş özelliklere sahip ve oyunculara çeşitli konularda birçok avantaj sunuyor. Peki, Minecraft Premium hesaplarla birlikte karşımıza çıkan yenilikler nelerdir, Premium özellikteki hesaplar bizlere ne gibi avantajlar sağlar?

 

İşte bu avantajlar:

 

Öncelikli olarak Premium hesaplar lisanslıdır. Yani orijinal Minecraft hesaplarıdır. Korsan hesaplar gibi bilgisayara zarar verme durumları, oyun girişinde yaşanan bazı problemler ve oyun sırasında sürekli hatalar vermeleri söz konusu olamaz.

Lisanslı olmayan Minecraft hesaplarında da çevrimiçi (online) oynayabilmek adına birçok sunucu bulabiliriz. Fakat oyundaki en özel sunucular yalnızca Minecraft Premium hesaplar için hazırlanmıştır. Diğer hesaplardan bu tür sunuculara erişim sağlayabilmek mümkün değildir. Özel sunuculara “Minez,Survival Games,Team Fortress 2” gibi başarılı Minecraft oyun sunucuları örnek gösterilebilir.

Minecraft Premium hesaplar kendi adına skin yapmana ve istediğin karakter skini seçimi yapmana müsaade eder. Fakat lisanslı olmayan hesaplarda bu tür özgür seçimler yapabilmek mümkün değildir. Burada da “Minecraft Premium hesaplar” bir adım daha öne çıkıyor.

Oyun dünyasını daha renkli hale getiren yama, eklenti vb. türde programlarda yalnızca Minecraft Premium hesaplar içindir. Oyuna mod yükleyebilmek adına ihtiyaç duyulan bir programı kullanabilmek adına Premium üyeliklere ihtiyaç duyuluyordu.

Online oyun dünyasında kalıcı bir yer edinebilmek isteyenler adına karakter isimleri çok önemlidir. Üyeliğinize verdiğiniz isim internet dünyasındaki isminiz haline gelir ve sanal ortamda sizi yaşatmaya başlar. Bu yüzden de seçmiş olduğunuz karakter isminin başkası tarafından kullanılmaması, yalnızca size ait olması çok önemlidir. Minecraft Premium hesaplarda sizin aldığınız karakter ismini başkası kullanamazken, lisanslı olmayan üyeliklerde bu durum tam aksine ve seçmiş olduğunuz isimler başka kişiler tarafından da kullanılabiliyor.

Bedava hesaplar internet ortamında oldukça fazla arandığı için bu yönde gelen talebi karşılamak adına bizde birkaç tane paylaşıyoruz. Bu hesapların şifresi dönem dönem değişebiliyor o yüzden çalışmayanlar için lütfen kusura bakmayın. Özellikle ilk 3 sıradakini daha önce ben denemiştim çalışmıştı fakat şuan test etme imkanım yok ne yazık ki.

 

İşte Birkaç Minecraft Bedava Premium Hesap;

psycho574@live.com
100643st

spookyshite@yahoo.com
megaman55

jessicagraham28@yahoo.com
lexus0310

Username: jacob@fridholm.net
Password: 0pojkar1
Username: jromain71@gmail.com
Password: symbols47
Username: m.shore@live.co.uk
Password: matt10sh
Username: shane.m.flatt@gmail.com
Password: bankai123
Username: andrew.topping@yahoo.com
Password: Quints04
Username: viddie@hotmail.de
Password: 2e9abb99
Username: liam.watkinson@gmail.com
Password: christmas21
Username: nairolf13@t-online.de
Password: nicundtim
Username: renyves75@gmail.com
Password: spiderman3
Username: james.barile04@gmail.com
Password: kugdenur1
Username: mytnikjonas@gmail.com
Password: brinbrin77750
Username: Hakeem2011@hotmail.co.uk
Password: Hakssonic2011
Username: cappi25@gmail.com
Password: final78523
Username: gdubc@free.fr
Password: Jeff3234

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Minecraft Premium Hesaplar” üzerine 1 yorum

  1. bartu diyor ki:

    işe yaramıyo premium hesaplar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir